w

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 3 online na żywo i powtórka

Rolnik Szuka Żony online na żywo za darmo

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 3 na żywo w TVP 1. Oglądaj odcinek online również za granicą. Gdzie obejrzeć powtórki programu Rolnik Szuka Żony?

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 3 na żywo

Nowe odcinki Rolnik Szuka Żony można oglądać w niedziele o godzinie 21:15 w TVP 1. 3 października premiera Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 3. Gdzie obejrzeć w internecie? Stream online znaleźć można na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizją TVP1 na żywo w internecie. Platforma ta umożliwia oglądanie programu Rolnik szuka żony online za granicą.

OGLĄDAJ TVP 1 NA WP PILOT ZA DARMO << KLIKNIJ

Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 3 powtórka VOD

Wszystkie odcinki Rolnik Szuka Żony 8 online za darmo można oglądać jako powtórki w formie VOD. Po emisji w TVP 1 emitowane są na platformie TVP VOD.

Oglądaj Rolnik Szuka Żony 8 online na TVP VOD

Na TVP VOD program Rolnik Szuka Żony 8 odcinek 3 dostępny będzie po emisji w TVP 1. W programie udział bierze 8 uczestników: 6 rolników i 2 rolniczki. Jak potoczą się ich losy? Oglądaj Rolnik Szuka Żony na żywo lub powtórki.

Co wydarzy się w Rolnik szuka żony 8 odc. 3? Gospodarze dokonają dziś kolejnego ważnego wyboru. Rolniczki i rolnicy zadecydują, kogo spośród kandydatów i kandydatek zaproszą pod swój dach. Aby się lepiej poznać, uczestnicy wspólnie spędzą trochę czasu. Widzowie zobaczą, czy to wystarczy, by zorientowali się, czy trafili na odpowiednie osoby.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny 4 odc. 43 streszczenie odcinków

Przysięga 498 streszczenie

Przysięga odc. 498 Streszczenie szczegółowe odcinka