Receptura online za darmo. Odc. 4 i 5 – streszczenia, powtórki

Serial Receptura online za darmo. Oglądaj odcinek 4 na żywo w internecie. Powtórki dostępne są na Player.pl. Zobacz streszczenie Receptura odc. 4 i 5.

Receptura online na żywo i powtórki

Serial Receptura składa się z 6 odcinków. W niedzielę 19 września o godzinie 21:30 w telewizji TVN można obejrzeć premierę Receptura odc. 3. Gdzie oglądać odcinki w internecie?

Receptura online za darmo dostępna jest na żywo, czyli w porze emisji w TVN. Na platformie WP Pilot publikowany jest darmowy i legalny live stream w internecie.

Receptura odc. 4 powtórki można obejrzeć na Player.pl. Obecnie nie jest to darmowa platforma, a najtańszy pakiet kosztuje 5 zł. Umożliwia korzystanie z bogatej biblioteki VOD, gdzie dostępne są wszystkie programy i seriale z TVN, TVN 7, TTV i innych kanałów grupy Discovery.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków 4 i 5. Warto dodać, że premiera Receptura odcinek 5 w TVN już 3 października, a przedpremierowo odcinek jest już dostępny na Player.PL.

OGLĄDAJ SERIAL RECEPTURA NA PLAYER.PL

Streszczenia odcinków

Receptura odc. 3 streszczenie

Dramatyczne okoliczności zbliżają Zosię i Tomka do siebie. Wkrótce jednak wychodzi na jaw tajemnica chłopaka. Taduesz przyjeżdża do Warszawy. Michał usuwa się w cień. Z kolei Maria podejmuje odważną decyzję.

 Zosia i Tomek spotykają Lidię w dramatycznych okolicznościach. Te jeszcze bardziej zbliżają dziewczynę i chłopaka do siebie. A wtedy na jaw wychodzi tajemnica Tomka… Niespodziewanie w Warszawie zjawia się ojciec Zosi, dla którego pobyt w stolicy zaczyna się bardzo pechowo. Podobnie jak dla Anety i Andrzeja, którzy decydują się stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością.

W 1936 r. Maria zaprasza Johanna z powrotem do swojego życia. On przekonuje się, że przeczucie go nie myliło. Czy Michał podda się bez walki? Maria zdobywa się na odwagę i pokazuje się szefowi z drugiej strony. Niepodziewanie, w obliczu burzliwych wydarzeń, dobra passa Marii Kielicz szybko się kończy.

Receptura odc. 4 streszczenie

Zosia zjawia się wieczorem u Tomka, żeby wyjaśnić sytuację między nimi po tym, jak obudziła się w jego mieszkaniu. Wychodząc, zauważa Andrzeja, który czeka na ukochaną. Okazuje się, że przyjechał do Warszawy. Dziewczyna nie może już dłużej unikać partnera. Lidia, nie mając innego wyjścia, wyjawia Zosi, kim jest, i przedstawia swojego pracodawcę. Rok 1936. Maria przebywa w więzieniu, gdzie niebawem odwiedza ją Johann. Jednocześnie Jankowski stara się za wszelką cenę doprowadzić do uwolnienia Kielicz. Chce ponadto wyciągnąć z opresji jej córkę. Pojawia się szansa… Niestety, dopiero na wolności kobietę czeka prawdziwa walka. Musi bronić dobrego imienia oraz szczęścia tych, których kocha.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ