Real – Atletico stream online. Mecz na żywo w internecie za darmo

Real Madryt – Atletico Madryt transmisja w TV i online za darmo. Gdzie oglądać live stream z derbów Madrytu? Śledź mecz Real – Atletico na żywo w internecie.

W niedzielę, 4 lutego 2024 roku, piłkarskie emocje osiągną szczyt w stolicy Hiszpanii, gdzie na stadionie Santiago Bernabeu dojdzie do gorącego starcia w ramach 23. kolejki La Liga – derbów Madrytu pomiędzy Real Madryt a Atletico Madryt. Początek spotkania o godzinie 21:00, a transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport. Mecz na żywo skomentują Piotr Laboga oraz Tomasz Ćwiąkała.

Transmisja z Real Madryt – Atletico dostępna jest rówież w internecie. Canal+ Sport online można oglądać na platforma Canal Plus Online lub Player. Dostęp do live streamu nie jest darmowy, ale jeśli chcecie śledzić mecz na żywo w internecie za darmo, to możecie skorzystać z naszej relacji live.

Real Madryt jest liderem La Liga i ma 57 punktów. Jeśli wygra w derbach Madrytu, to będzie miał cztery punkty przewagi nad Gironą i aż dziesięć nad Barceloną. Atletico Madryt ma obecnie 50 oczek.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ