w , ,

“Psy 3. W imię zasad”. Kiedy premiera, zwiastun, obsada

Psy 3. W imię zasad

Na początku 2020 roku premierę będzie miał film “Psy 3. W imię zasad”. Poznaj więcej szczegółów na temat tej produkcji.

“Psy 3. W imię zasad”. Kiedy premiera?

Wiadomo już, że premiera filmu “Psy 3. W imię zasad” zaplanowana została na 17 stycznia 2020 roku. Scenariuszem i reżyserią zajął się Władysław Pasikowski. Zdjęcia wykonał Maciej Lisiecki, który wcześniej pracował m.in. przy filmie “Drogówka”. Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych.

“Psy 3. W imię zasad”. Zwiastun

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

“Psy 3. W imię zasad”. Obsada

Kto wystąpi w filmie “Psy 3. W imię zasad”? Będą to m.in. dobrze znani z poprzednich serii Bogusław Linda jako Franz Maurer, Cezary Pazura jako Waldek Morawiec, Artur Żmijewski jako Radosław Wolf, a także Edward Linde-Lubaszenko jako Kapitan Stopczyk.

Obsada została wzbogacona o następujących aktorów: Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt, Arkadiusz Jakubik i wielu innych.

Rolnik szuka żony. Sezon 6

Rolnik szuka żony. W niedzielę finał 6. sezonu

Meczosy na żywo w internecie

Gdzie oglądać mecz Wisła Płock – Lech Poznań?