w

Przysięga VOD

Przysięga 131, 132, 133 i 134 – oglądaj w TVP 1 lub online na TVP VOD. Przygotowaliśmy szczegółowe streszczenie odcinków oraz galerię zdjęć.

Serial Przysięga emitowany jest od poniedziałku do piątku w TVP 1 o godzinie 16:05.

Przysięga odc 131, 132, 133 i 134 – szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 130 – streszczenie

Oya zauważa, że Kemal i Narin nie znają się zbyt dobrze. Narin nie wie, co Kemal lubi jeść i przygotowuje mu znienawidzone pory. Hikmet zapowiada synowi, że nie chce widzieć w domu Cavidan. Uważa, że była żona jest niebezpieczna i znów ich może skrzywdzić. Matka chce zabrać Cemre do domu, ale dziewczyna zasłania się opieką nad Suną. Reyhan prosi Melike, żeby to ona podawała Sunie leki i jedzenie.

Przysięga 131 – streszczenie

Emir wciąż milczy, ale oddaje Reyhan łóżko. Sam śpi na kanapie. Dziewczyna zaczyna mieć nadzieję, że jednak nie jest mu obojętna. Kemal i Narin wciąż udają szczęśliwe małżeństwo przed Oyą, ale Kemal trochę przesadza i Narin jest na niego zła. Oya kradnie kartę kredytową, którą Kemal zostawił dla Narin. Cemre musi przywieźć Cavidan pieniądze i nie jedzie z resztą rodziny na piknik.

Przysięga 132 – streszczenie

Na rodzinnym pikniku zorganizowanym przez Hikmeta zjawia się były pracownik Muhittin, którego wynajęła Cavidan. Rozmawia z gospodarzem o dawnych czasach. Podczas uroczystości Hikmet wręcza Emirowi i Reyhan obrączki, aranżując coś w rodzaju zaręczyn. Gdy niespodziewanie zjawia się Cavidan, wpada w szał. Kemal zaprasza Narin do restauracji, żeby udowodnić siostrze, że jest szczęśliwy z nową żoną.

Przysięga 133 – streszczenie

Oya odkrywa, że Kemal i Narin nie poszli do restauracji. By się nie zdekonspirować, Kemal organizuje dla żony romantyczny wieczór przy muzyce. Oya obserwuje ich randkę. Emir i Reyhan zbliżają się do siebie. Mężczyzna bardzo się stara, wraca nawet wcześniej z pracy. Cemre szaleje z zazdrości i naciska na Cavidan, żeby przyśpieszyć realizację jej planu.

Przysięga 134 – streszczenie

Podczas kolacji Narin opowiada Kemalowi o swoim dzieciństwie w Baku. Okazuje się, że wiele ich łączy. Emir i Reyhan spędzają pierwszą wspólną noc w jednym łóżku. Oboje są zakochani i szczęśliwi. Widząc to, Hikmet cieszy się, że jego plan się powiódł. Emir szykuje dla żony niespodziankę. W przygotowaniu pomagają mu Zafer i Zeynep.

Przysięga 440

Przysięga 130. Szczegółowe streszczenie odcinka po polsku

Narzeczona ze Stambułu streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu. Streszczenie odcinków 86, 87, 88