w ,

Przysięga odcinki 160 VOD. Szczegółowe streszczenie po polsku

Przysięga 259 260 streszczenie

Przysięga odcinek 159 i 160 VOD można oglądać online za darmo na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków serialu Przysięga.

W tym tygodniu wyemitowane zostaną cztery odcinki serialu Przysięga. Emisja rozpoczynać będzie się o godzinie 15:45 w TVP 1. Serial online za darmo po polsju można oglądać na WP Pilot.

Przysięga VOD to możliwość oglądania odcinków po polsku w internecie. Nie potrzebne są napisy PL, ponieważ platforma TVP VOD udostępnia serial online za darmo. Przysięga 159 i Przysięga 160 dostępna będzie tam po emisji w TVP 1.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Co wydarzy się w odcinkach 159 i 160? Czy Reyhan ulegnie szantażowi Cemre i Cavidan?

Szczegółowe streszczenie Przysięga 159, 160

Przysięga odc. 159 streszczenie

Cavidan z satysfakcją obserwuje załamaną Reyhan. Narin ma żal do Kemala, że nie umie podziękować za pomoc. Emir, pełen entuzjazmu, pokazuje żonie przygotowaną dla niej niespodziankę. Reyhan pierwszy raz wspomina o rozwodzie.

Przysięga odc. 159 VOD (szczegółowe streszczenie, napisy PL)

Przysięga odc. 160 streszczenie

Zdesperowany Emir dzwoni do przyjaciela. Zafer udziela mu dobrej rady. Kemal przeprasza policjanta za zamieszanie. Sehriye robi wszystko, by okazać wdzięczność Narin. Przypadkiem odkrywa, że nie układa jej się z Kemalem i próbuje pogodzić zwaśnionych małżonków. Reyhan żegna się z Hikmetem. Oya odwiedza sparaliżowanego brata i szybko zauważa, że w jego domu dzieje się coś niedobrego.

Elif odcinek 817 i 818 streszczenie po polsku

Elif 716 i 717 streszczenie szczegółowe po polsku

Więzień Miłości 339 i 340 streszczenie

Więzień Miłości odc. 291 VOD. Streszczenie po polsku