w

Przysięga odcinki 152, 153 VOD. Streszczenie

przysięga 151 i 152

Serial Przysięga odc. 152 i 153 online można oglądać na platformie VOD TVP po polsku. Zobacz co wydarzy się w czwartkowym i piątkowym odcinku. Przeczytaj szczegółowe streszczenie.

Przysięga odc. 152 wyemitowany zostanie w czwartek, a odcinek 153 w piątek. Początek o godzinie 16:05 w TVP 1.

Powtórki online można oglądać na platformie TVP VOD. Odcinki za darmo po polsku są tam udostępniane po premierze w TVP 1.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga 152 streszczenie

Narin ma pretensje do Kemala, że chrapał przez całą noc. Reyhan nie może się otrząsnąć po ostatnich przeżyciach. Cemre umawia się na spotkanie z Talazem. Yonca zjawia się w domu Kemala. Cavidan nie jest zadowolona z nagrania, które ogląda z Cemre. Narin prosi Yoncę, żeby nie wspominała o śmierci Leyli przy Masal. Emir zabiera żonę na spontaniczną wycieczkę bez planu.

Przysięga 153 streszczenie

Reyhan i Emir spędzają dzień z dala od domu. Są szczęśliwi, próbują zapomnieć o porwaniu. Cemre szuka Reyhan, żeby się z nią rozmówić. Reyhan postanawia pomóc starszej pani, która sama musi poprowadzić restaurację. Masal cierpi, a Kemal jest wściekły na Narin. Zakazuje jej zbliżać się do córki. Lekarz nie daje nadziei, że stan Hikmeta się poprawi.

Stulecie Winnych sezon 2 odcinek 5

Stulecie Winnych sezon 2 odc. 6 VOD. Odcinek 19 online

Zakochani po uszy 193

Zakochani po uszy 193 streszczenie. Cały odcinek online na VOD