w

Przysięga odcinek 191 i 192. Streszczenie szczegółowe

Przysięga 440

Przysięga 191 i 192 – szczegółowe streszczenie odcinków. Serial po polsku można obejrzeć w telewizji TVP 1 oraz powtórki w internecie na platformie VOD TVP.

Przysięga 191 i 192

Przysięga odcinek 191 wyemitowana zostanie w piątek 12 czerwca. W czwartek nowy odcinek się nie ukaże z powodu święta Bożego Ciała.

Z kolei Przysięga odc. 192 premierowo wyemitowana zostanie w poniedziałek 15 czerwca. Początek w telewizji TVP 1 tradycyjnie o godzinie 16:05.

Szczegółowe streszczenie Przysięgi można znaleźć w serwisie TVRadar.pl oraz turkweb. Co wydarzy się w Przysięga 191 i 192 możesz zobaczyć poniżej. Powtórki serialu dostępne są na TVP VOD.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga szczegółowe streszczenie

Przysięga odcinek 191 streszczenie

Cavidan, nie mogąc tolerować kolejnej wpadki Nigar, wyrzuca ją z pracy. Emir zaprasza Reyhan do wspólnego stołu. Cevidan wykorzystuje sytuację, by po raz kolejny zaatakować byłą synową. Narin radzi Reyhan, by poszukała pracy. Potem w ostatniej chwili dołącza do wycieczki z Kemalem i Masal. Jej mąż jest pod wrażeniem więzi, jaką zbudowała z dzieckiem.

Przysięga odcinek 192 streszczenie

Reyhan chce przyznać się Emirowi, że szuka pracy. Tymczasem były mąż umawia się z kolegami na imprezę. Niespodziewanie, późnym wieczorem, dzwoni do niego Suna. Telefon podaje mu Reyhan. Suheyla postanawia odsunąć córkę od Cavidan, ale Cemre nie zamierza słuchać matki. Kemal i Narin wyruszają na poszukiwanie skarbu. Nigar dostaje pieniądze od Cavidan.

Przysięga 440

Przysięga 189 i 190 szczegółowe streszczenie odcinków

Anglia - Włochy online za darmo

Mecz Lechia – Cracovia online. Gdzie oglądać?