w

Przysięga odc. 838 ostatni odcinek VOD TVP. Streszczenie szczegółowe po polsku

Przysięga 838 ostatni odcinek

Przysięga VOD odc 838 streszczenie szczegółowe odcinka. To już ostatni odcinek. Jak zakończy się serial?

Przysięga odcinek 838 streszczenie szczegółowe

W ostatnim odcinku serialu Przysięga (odc. 838 finał) Beyhan chce zabić Gulperi i jej bliskich, żeby pomścić swojego męża i synów. Ale podczas kłótni z Savasem pada nieprzytomna. Emir w końcu przyznaje się do uczucia, jakim darzy Gulperi i dziewczyna zostaje. Yigit jest nareszcie szczęśliwy i robi ukochanej Dobrej wróżce niespodziankę. Wszyscy świetnie się bawią na ślubie Munevver. Masal dobrze idzie w szkole i zaczyna koncertować. Za to Mert otrzymuje stypendium naukowe. Narin rodzi zdrowe bliźnięta. Po śmierci matki Savas wyjeżdża za granicę i zostawia dom Baranowi i jego ukochanej.

OGLĄDAJ SERIAL PRZYSIĘGA NA TVP VOD

Powtórka na TVP VOD ostatniego odcinka Przysięgi

Premiera serialu Przysięga 881 w środę 29 marca o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Powtórka w TV leci następnego dnia o godzinie 5:15, a poza tym ostatni odcinek Przysięgi VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki serialu Przysięga po polsku.

Od czwartku widzowie będą mogli oglądać serial Dziedzictwo. To kolejna turecka produkcja, która może podbić serca polskich widzów.

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga 837 streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 839

Przysięga 839 streszczenie. Czy będzie kolejny odcinek?