w

Przysięga odc. 519 streszczenie szczegółowe odcinka. Gdzie obejrzeć ostatni?

Przysięga 519 streszczenie

Przysięga 519 streszczenie szczegółowe po polsku. Zobacz co wydarzy się w serialu i gdzie obejrzeć ostatni odcinek oraz powtórki w internecie.

Przysięga odcinek 519

Przysięga odcinek 519 wyemitowany zostanie w piątek 12 listopada o godzinie 16:05 w TVP1. Ostatni odcinek można obejrzeć jako powtórkę następnego dnia o godzinie 5:15 oraz w internecie. Dzisiejszy odcinek na żywo można obejrzeć jako TVP 1 stream na WP PIlot.

Wszystkie odcinki Przysięga po polsku za darmo i bez rejestracji można oglądać na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1.

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga po polsku.

Przysięga 518 streszczenie szczegółowe

Nadchodzi dzień ślubu Feride i Umita. Dziewczyna jest przerażona, a Emir nie wie, co zrobić, żeby ją zatrzymać. Uważa, że Feride popełnia błąd wychodząc za mąż bez miłości. Kiedy Emir jedzie powstrzymać Feride, ma wypadek. Kemal stara się zmusić Ilyasa, żeby mu powiedział, gdzie jest Masal. Dziewczynka siedzi zamknięta w obcym domu i postanawia sobie coś ugotować. Nie umie się jednak obchodzić z kuchenką gazową i dochodzi do nieszczęścia.

Przysięga 519 streszczenie szczegółowe

Nadchodzi dzień zawarcia związku małżeńskiego Feride i Umita. Zaniepokojony Hikmet dzwoni do brata w sprawie Masal. Emir spóźnia się na ślub. Narin znajduje siniaki na ciele dziewczynki. Umit, już w domu, zmusza Feride, by włożyła suknię ślubną.

Co myślisz?

Elif 1089 streszczenie: Melek obmyśla podstęp

Top Model 2020 online

Top Model online za darmo. Kiedy oglądać odcinki na żywo i powtórki