w

Przysięga odc. 235, 236, 237 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 440

Przysięga 235, 236, 237 streszczenie szczegółowe po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać kolejne odcinki. Przysięga VOD umożliwia oglądanie odcinków po polsku w internecie na TVP VOD.

Przysięga 235, 236, 237 po polsku

Przysięga to turecki serial, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Nowe odcinki po polsku emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Przysięga 235 po polsku wyemitowana zostanie we wtorek, odcinek 236 w środę, a na czwartek zaplanowano emisję Przysięga 237. Poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe tych trzech odcinków.

Przysięga VOD to możliwość oglądania wszystkich odcinków po polsku w internecie. Publikowane są na darmowej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Przysięga 235, 236 i 237 trafi tam po emisji w TVP 1.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków 235, 236 i 237

Przysięga 235 streszczenie szczegółowe

Kemal czuje się oszukany przez Taciego. Policja aresztuje Cemre. Suna zostaje w szpitalu na badaniach. Narin prosi Kemala, by porozmawiał z Tacim. Emir dziękuje żonie, że tak bardzo pomogła Sunie. Kemal znajduje przed drzwiami domu kwiaty i niepodpisany liścik. Reyhan znajduje swój pamiętnik z czasów szkolnych.

Przysięga 236 streszczenie szczegółowe

Szukając mąki Narin znajduje w kuchennej szafce tajemniczy bukiet kwiatów. W domu Kemala zjawia się dawny ukochany Sehriye. Suna wraca ze szpitala. Wszyscy są pod wrażeniem postępów w jej leczeniu. Hizir tłumaczy Kemalowi, dlaczego w młodości opuścił Sehriye. Reyhan wyznaje Emirowi, że chce iść na studia.

Przysięga 237 streszczenie szczegółowe

Suna wraca do domu i wszyscy są zachwyceni, że wreszcie może chodzić. Dziewczyna twierdzi, że zawdzięcza to Reyhan, która w nią uwierzyła. Narin jest zła na Kemala, bo uważa, że staje po stronie Hizira, który porzucił Sehriye przed 40 laty i nagle wrócił. Emir i Reyhan jadą na uczelnię, żeby zapisać Reyhan na studia. Kiedy okazuje się, że na zapisy jest już za późno, Emir robi coś niezwykłego.

Manchester City - PSG za darmo

RB Lipsk – Atletico Madryt. Gdzie oglądać online?

La Bandida odc. 59

La Bandida odc 46 i 47 streszczenie. Odcinki VOD