w

Przysięga odc. 149. Streszczenie odcinków, oglądaj na VOD

przysiega149

TVP VOD umożliwia oglądanie wszystkich odcinków serialu Przysięga po polsku. W piątek w TVP 1 wyemitowana zostanie Przysięga odc. 149. Szczegółowe streszczenie wraz z zdjęciami możecie znaleźć poniżej.

W piątek o godzinie 16:05 TVP 1 pokaże ostatni w tym tygodniu odcinek tego popularnego serialu. Przysięgę 149 online na żywo obejrzeć można również na WP Pilot, jako live stream z telewizji TVP 1.

Przysięga VOD to opcja dla szukających powtórek, po polsku, a nie na Youtube gdzie dostępne są jedynie napisy PL. Wszystkie wyemitowane odcinki udostępniane są przez platformę TVP VOD (vod.tvp.pl). Przysięga 149 trafi tam w piątkowe popołudnie.

Oglądaj serial Przysięga na TVP VOD

A co wydarzy się w serialu? Prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków Przysięgi.

Przysięga odc. 149 szczegółowe streszczenie

W 149. odcinku akcja toczy się głównie wokół Reyhan i jej porwania. Na zlecenie Cavidan dokonał tego Talaz i jego ludzie. Reyhan próbowała uciec, ale została złapana przez porywacza i ściągnięta z powrotem do kryjówki. Jeden z porywacza wraz z jedzeniem zostawia jednak telefon. Kobieta wykorzystuje ten fakt i dzwoni do męża informując go, że została porwana.

Jeden z ludzi Talaza przerywa jednak rozmowę i krzyczy do Emira, że jeśli zawiadomi policję, jego żona zginie. Emir postanawia więc uratować kobietę. Nie skończy się to jednak ani dla niego, ani dla Reyhan dobrze.

Co jeszcze wydarzy się w serialu Przysięga 149? Narin myśli, że Kemal się w niej zakochał. Próbuje to jakoś odkręcić i wpada na pomysł, aby udawać kogoś kim nie jest, czyli osobę, w której Kemal nie mógłby się zakochać. W fakt, że Kemal zakochał się w Narin nie może uwierzyć Yonca.

W domu pojawia się Hikmet. Spotyka tam Cavidan, która drwi z mężczyzny i jego niepełnosprawności.

Przysięga 440

Przysięga 148 i 149 streszczenie odcinków

Przysięga streszczenie odcinka 150

Przysięga 150, 151 streszczenie odcinków