w

Przysięga odc. 115, 116, 117. Streszczenie odcinków

Przysięga 115, 116, 117 streszczenie odcinków

Streszczenie odcinków 115, 116 i 117 serialu Przysięga. Zobacz co wydarzy się w najnowszych odcinkach, które po polsku można obejrzeć w telewizji TVP 2.

Serial Przysięga leci w TVP 2 od poniedziałku do piątku. W tym tygodniu premierowo obejrzeć można odcinki 115-119. Poniżej prezentujemy streszczenie Przysięga odc. 115, 116 i 117.

Przysięga VOD za darmo po polsku dostępna jest na TVP VOD pod adresem vod.tvp.pl. Wszystkie odcinki online po polsku dostępne są za darmo tuż po premierze w TV.

Przysięga 115, 116, 117. Szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 115 streszczenie odcinka

Narin dzwoni do Kemala z portu, ale prosi, by nie zawiadamiał policji. Hikmet informuje Nigar, że to z Reyhan powinna konsultować wszystkie decyzje związane z domem. Kemal ratuje Narin, ale nasłany detektyw robi im kompromitujące zdjęcia. Suna prosi brata, by wyrzucił żonę z domu. Cemre postanawia rozmówić się z Reyhan. Emir dostaje wysokiej gorączki.

Szczegółowe streszczenie Przysięgi odc. 115 (napisy PL)

Przysięga 116 streszczenie odcinka

Cemre spiskuje przeciwko Reyhan. Chce się jej pozbyć i nastawia przeciwko niej Sunę. Wmawia jej, że Reyhan chce ją wysłać do szpitala psychiatrycznego. Emir jest chory, ma wysoką gorączkę. Reyhan opiekuje się nim całą noc. Cavidan czeka, aż Emir przeczyta list od niej. Kemal i Narin starają się odzyskać rolkę filmu detektywa.

Przysięga 117 streszczenie odcinka

Cemre chce się zbliżyć do Emira, ale wciąż jej ktoś przeszkadza. Zamiast niej z Emirem do szpitala na badania jedzie Reyhan. Suna cierpi. Reyhan podejrzewa, że Cemre podaje jej szkodliwe leki. Postanawia je sprawdzić. Do domu Kemala przychodzi mężczyzna, którego Sehriye przedstawia jako pracownika opieki społecznej. Okazuje się jednak, że to ktoś zupełnie inny.

The Voice Kids

Powtórka The Voice Kids. Marcin Maciejczak zwycięzcą edycji 3. Zobacz finałowe występy

maxresdefault 3

“Dance, Dance, Dance” premiera już 29 lutego w TVP 2