w

Przysięga 389, 390 i 391. Streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga 389, 390 i 391 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki Przysięgi VOD publikowane są za darmo na TVP VOD.

Przysięga 389, 390 i 391 po polsku

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, które w po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o 16:05. Przysięga 389 wyemitowana zostanie w środę, odcinek 390 w czwartek, a w piątek premiera Przysięgi odc. 391.

Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD. Przysięga odc. 389, 390 i 391 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 389, 390 i 391

Przysięga odcinek 389 streszczenie

Matka się domyśla, że Kumru przymierzała suknię ślubną Narin i przez to miała wypadek. Oya zauważa dziwne zachowanie Feride. Emir podejrzewa, że Feride nie czekała pod jego drzwiami całą noc. Ta szuka swojego kolczyka, który zgubiła w pokoju Emira. Oya sądzi, że Feride sypia z Emirem. Kemal ratuje Narin z basenu i omal się nie topi. Jej matka zwierza się Sehriye, że przez te wszystkie lata codziennie myślała o porzuconej córce.

Przysięga odcinek 390 streszczenie

Emir chce odnaleźć Resita. Widzi go pod domem, kiedy ten rozmawia z Feridem. Znów dochodzi do bijatyki. Ale tym razem Resit mówi, że Feride jest jego ukochaną. Matka czesze włosy Narin udając Sehriye. W tym czasie Narin zwierza się myśląc, że rozmawia z Sehriye. Kiedy dowiaduje się prawdy, jest wściekła. Kemal nie chce odwołać ślubu i kontynuuje przygotowania. Dowiaduje się też, że lekarz nie przeprowadzi operacji Narin.

Przysięga odcinek 391 streszczenie

Resit szantażuje Feride. Kumru podsłuchuje rozmowę Kemala z Emirem. Sehriye zarządza przygotowania do ślubu. Munevver zobowiązuje się odprasować i odświeżyć suknię panny młodej. Feride pociesza zapłakaną Melike. Kumru znajduje dokument potwierdzający, że jej siostra nie odzyska wzroku. Melike wręcza Emirowi zieloną kopertę, którą rzekomo wysłał Resit.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Żużel: Unia - Stal na żywo w internecie

Stal – Motor na żywo. Transmisja, live stream online (11.04.2021)

Inter - Real onlne stream za free

PSG – Bayern na żywo. Gdzie oglądać online?