w

Przysięga 360, 361 i 362 VOD. Streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga streszczenie odcinków

Przysięga 360, 361 i 362 – streszczenie odcinków serialu. Emisja w TVP 1 już w piątek, poniedziałek i wtorek. Odcinki online można oglądać również na TVP VOD.

Serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku. W najbliższych dniach można obejrzeć odcinki 360, 361 i 362.

Data emisji:

Przysięga odc. 360 – piątek 26 luty

Przysięga odc. 361 – poniedziałek 1 marca

Przysięga odc. 262 – wtorek 2 marca

Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia rano w telewizji. Wszystkie odcinki serialu Przysięgi w internecie można oglądać na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 360 streszczenie odcinka

Cemre nie przestaje myśleć o zemście na Cavidan. Kemal, choć jest mu zimno, unosi się dumą i nie wchodzi do pokoju Narin. Reyhan zwierza się wujowi ze swoich decyzji. Przeziębiony Kemal nie chce przyjąć pomocy Narin. Niania zaprasza Emira i Reyhan na obiad. Oya przyprowadza do domu Pelin i tłumaczy jej, że idealnie pasuje do Kemala. Niania namawia małżeństwo, by spokojnie ze sobą porozmawiało.

Przysięga 361 streszczenie odcinka

Narin niepokoi się o zdrowie Kemala. Sehriye zachęca ją, żeby się zaopiekowała Kemalem, bo to ich do siebie zbliży. Reyhan i Emir wciąż rozmawiają o zagrożonej ciąży. Emir stawia wszystko na ostrzu noża i każe Reyhan wybierać. Dziewczyna jest zrozpaczona i nie rozumie jego postępowania. Kiedy Emir odjeżdża, Reyhan traci przytomność.

Przysięga 362 streszczenie odcinka

Oya jest zła, że Narin opiekuje się chorym Kemalem. Postanawia ją wyręczyć, żeby Narin trzymała się od niego z daleka. Sehriye złości się, że Pelin stała się wyrocznią w domu Kemala. Oya umawia się nawet z Pelin do kina i na kolację. Reyhan leży nieprzytomna w szpitalu. Emir chce wykorzystać jej stan, żeby przeprowadzić aborcję. Próbuje przekonać do tego lekarkę, która prowadzi ciążę Reyhan.


Kozacka Miłość streszczenia odcinkow

Kozacka Miłość piosenka (tekst, wideo)

Swiatek KOnjuh live stream transmisja

Świątek – Teichmann na żywo. Mecz online, transmisja i stream