Przysięga 345 streszczenie szczegółowe odcinka. Powtórki VOD

Przysięg 345 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Emisja zaplanowana jest na środę, 27 grudnia, w TVP Kobieta. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Przysięga odc. 345 streszczenie szczegółowe

W serialu Przysięga 345 Narin opiekuje się Masal. Dziecko przy niej zaczyna jeść i spać. Ale wciąż nic nie mówi. Cavidan nie może się wydostać z fabryki. W końcu traci przytomność. Talaz odkrywa prawdę. Wie, że Cemre z jego telefonu kontaktowała się z Cavidan. Postanawia sprawdzić, co się stało. Reyhan cierpi i nie może uwierzyć, że musi podjąć decyzję o usunięciu ciąży. Oya zaprasza nową lekarkę do domu, żeby pomogła Masal. Przy okazji chce się w ten sposób pozbyć Narin.

Przysięga odcinek 345 wyemitowana zostanie w środę, 27 grudnia o godzinie 9:00. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 8:00. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Obecnie serial można oglądać na TVP Kobieta.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ