w

Przysięga 341 i 342. Streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 498 streszczenie

Przysięga 341 i 342 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki Przysięgi VOD publikowane są za darmo na TVP VOD.

Przysięga 341 i 342 streszczenie szczegółowe

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, które w po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o 16:05. Przysięga 341 wyemitowana zostanie w piątek 29 stycznia. Odcinek 342 obejrzeć można w poniedziałek.

Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD. Przysięga odc. 341 i 342 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 341 i 342

Przysięga odc. 341 streszczenie szczegółowe

Masal nie chodzi do szkoły i wszyscy się o nią martwią, także szkolne koleżanki. Kemal bardzo się stara pomóc córce, buduje nawet dla niej namiot. Ale Masal wspomina tylko czas, który spędzała z Narin. Sehriye i Hizir postanawiają sprowadzić Narin do Masal, ale w tajemnicy przed Kemalem. Emir i Reyhan odwiedzają nianię, która prosi, żeby zasadzili trzy drzewka. Mają one symbolizować ich i ich dziecko.

Przysięga odc. 342 streszczenie szczegółowe

Reyhan zaczyna mieć bóle brzucha, ale nie jedzie z tym do szpitala. Emir się o nią martwi. Sehriye ma dość tego, że Kemal o wszystko obwinia Narin. Mówi mu szczerze o tym, że krzywdzi swoją córkę i niepotrzebnie się złości. Emir i Reyhan dowiadują się o rozwodzie Kemala i Narin. Postanawiają z nimi porozmawiać, bo nie wiedzą, z jakiego powodu się rozwiedli.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Urodzona Gwiazda ile odcinków

Urodzona Gwiazda odc. 2 i 3. Streszczenie szczegółowe, ile odcinków?

Wisła Płock - Zagłębie Lubin

GÓRNIK – LECH na żywo. Live stream, transmisja. Gdzie oglądać?