w

Przysięga 333, 334, 335. Streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 498 streszczenie

Przysięga 333, 334, 335 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki Przysięgi VOD publikowane są za darmo na TVP VOD.

Przysięga 333, 334, 335streszczenie szczegółowe

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, które w po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o 16:05. Przysięga 333 wyemitowana zostanie w poniedziałek 18 stycznia. W kolejnych dniach można obejrzeć odcinek 334 i 335.

Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD. Przysięga odc. 333, 334, 335 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 333, 334, 335

Przysięga odc. 333 streszczenie szczegółowe

Reyhan w końcu domyśla się, że Emir zainstalował w jej telefonie program namierzający. Postanawia się za to zemścić i podrzuca telefon do auta, którym Sefer jedzie za miasto. Emir bardzo się martwi o Reyhan. W końcu dochodzi do konfrontacji. Masal już wie o rozwodzie ojca i okropnie rozpacza. Sehriye i Hizir postanawiają nie dopuścić do rozwodu i zawożą Masal do sądu.

Przysięga odc. 334 streszczenie szczegółowe

Narin i Kemal spotykają się w sądzie na rozprawie rozwodowej. Nagle pojawia się Masal i błaga Narin, żeby jej nie zostawiała. Wszyscy są wzruszeni. Ale do rozprawy dochodzi. Emir i Reyhan słyszą bicie sera dziecka podczas badania. Bardzo to przeżywają. Reyhan w związku ze świętem, podczas którego wybacza się wszystkim, postanawia pożegnać przeszłość związaną z Gulsum i zakopać naszyjnik od niej.

Przysięga odc. 335 streszczenie szczegółowe

Emir przyznaje się Reyhan, że marzy o córce. Sehriye widzi ogromne cierpienie Kemala po rozwodzie z Narin. Cavidan przypadkowo słyszy, co stało się z wisiorkiem Gulsum. Zafer namawia Emira, by odstąpili od przetargu, w którym ich firma bierze udział. Kemal próbuje porozmawiać z nieszczęśliwą Masal. Cavidan wpada na nowy pomysł, jak zniszczyć Reyhan. Narin oddaje Kemalowi pieniądze, które dostała od niego po rozwodzie.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu – ostatni odcinek online (streszczenia)

Polska - Słowenia online stream

Polska – Hiszpania transmisja. Gdzie oglądać?