w

Przysięga 330, 331, 332. Streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 440

Przysięga 330, 331, 332 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki Przysięgi VOD publikowane są za darmo na TVP VOD.

Przysięga 330, 331, 332 streszczenie szczegółowe

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, które w po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o 16:05. Przysięga 330 wyemitowana zostanie w środę 13 stycznia. W tym tygodniu można obejrzeć jeszcze odcinek 331 i 332.

Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD. Przysięga odc. 330, 331, 332 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 330, 331, 332

Przysięga 330 streszczenie

Kemal i Narin są świadkami na ślubie chorej kobiety. Przypominają sobie, że też byli razem szczęśliwi, a teraz muszą się rozstać. Talaz ma dość Cemre i kupuje jej telewizor, żeby się czymś zajęła. Reyhan wychodzi sama na grób Gulsum. Emir się o nią martwi i rusza na poszukiwania. Ma pretensje, że znika, nie mówiąc nikomu. Emir postanawia w tajemnicy zainstalować w telefonie Reyhan specjalną aplikację, która pozwoli mu kontrolować lokalizację.

Przysięga 331 streszczenie

Emir instaluje w telefonie Reyhan aplikację, która pozwoli mu śledzić żonę. Sehriye nie może zrozumieć decyzji Narin o rozwodzie. Talaz związuje niespokojną i nadpobudliwą Cemrę. Cavidan domyśla się, gdzie Gulsum ukryła kartę pamięci. Kemal i Narin mają kolejne spotkanie z terapeutką. Emir zjawia się na promenadzie, gdzie spacerują Reyhan i Melike.

Przysięga 332 streszczenie

Reyhan zwierza się wujowi ze swoich rozterek. Kemal, zmuszony przez terapeutkę, musi powiedzieć Narin, że już jej nie kocha. Talaz zabiera niespokojną Cemre na spacer. Zeynep pożycza do szkoły telefon Reyhan. Nigar opowiada Seferowi o dziwnym zachowaniu pani Cavidan. Sehriye odwiedza Narin w szpitalu.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Królowa piękności odc. 2

Królowa piękności odc 7, 8 i 9 streszczenie. Powtórki VOD, ile ma odcinków?

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu – ostatni odcinek online (streszczenia)