w

Przysięga 324 325. Streszczenie szczegółowe odcinków: Gulsum umiera w szpitalu

Przysięga 498 streszczenie

Przysięga 324 i 325 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki Przysięgi VOD publikowane są za darmo na TVP VOD.

Przysięga 324 i 325 po polsku

Przysięga to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, które w po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o 16:05. Przysięga 324 wyemitowana zostanie w poniedziałek 4 stycznia, a odcinek 325 we wtorek.

Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można znaleźć w formie VOD. Przysięga odc. 324 i 325 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 324 i 325

Przysięga odc. 324 streszczenie szczegółowe

W 324 odcinku Przysięgi Nigar mdleje na widok wysmarowanej maścią Cavidan. Narin operuje poszkodowaną w wypadku dziewczynę. Jakiś czas potem prosi Kemala o rozwód. Cemre przygotowuje obiad dla Talaza. Gulsum pisze list do siostry. Reyhan idzie z nią odebrać paczkę. Gulsum zostaje ranna. Fadime zjawia się u Sehriye i żąda spłacenia długu Hizira.

Przysięga odc. 325 streszczenie szczegółowe

W 325 odcinku Przysięgi Gulsum umiera w szpitalu. Reyhan zastanawia się, dlaczego powiedziała przed śmiercią, że nie jest jej siostrą. Kemal jest zaskoczony decyzją Narin. Próbuje zrozumieć, dlaczego kobieta chce się rozwieść. Masal wciąż się o nią dopytuje. Chce, żeby wróciła do domu. Cavidan ma pretensje do Talaza o śmierć Gulsum. On twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Rolnik szuka żony VOD odcinek świąteczny 2020

Rolnik szuka żony odcinek świąteczny 2020. Oglądaj online na żywo

Dzisiaj Skoki na żywo w internecie za darmo. Transmisje online

Turniej Czterech Skoczni 2020. Kiedy i o której dziś skoki na żywo w Oberstdorfie online?