w

Przysięga 310, 311, 312 szczegółowe streszczenie

Przysięga 498 streszczenie

Przysięga odcinki 310, 311, 312 – szczegółowe streszczenie. Zobacz opis pozostałych dwóch odcinków, które wyemitowane zostaną w tym tygodniu. Serial po polsku można oglądać w TVP 1 i TVP VOD.

Emisja serialu Przysięga

W tym tygodniu serial emitowany jest o innych godzinach. Przysięga 310 premierowo w TVP 1 pokazana zostanie w środę o 16:05. W czwartek o tej samej porze obejrzeć można Przysięga odc. 311, a w piątek odcinek 312.

“Przysięgę” na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie znajduje się legalny live stream z TVP 1. W tym tygodniu wyjątkowo serial leci od wtorku. Powtórki serialu można oglądać na VOD TVP. Dostępne są tam wszystkie odcinki online za darmo po polsku.

Przysięga odc. 310 streszczenie

Emir przesadza z opieką nad Reyhan w ciąży. Nie daje jej spać. A potem spiskuje z Zeynep, żeby zrobić żonie niespodziankę. Oya jest załamana śmiercią Erhana. Postanawia odebrać jego rzeczy. Cavidan zatruwa herbatę dla Reyhan. Herbata jest bardzo mocna, więc Emir nie chce jej dać żonie, tylko postanawia sam ją wypić. Sąd przysyła zawiadomienie o ostatecznej rozprawie dotyczącej opieki nad Masal.

Przysięga odc. 311 streszczenie

Oya jest przekonana, że Erhan zginął z winy Narin. Kemal staje w obronie żony. Cavidan częstuje Reyhan zatrutą wodą. Oya stawia brata przed trudnym wyborem. Emir wybiera lekarza dla Reyhan. Narin postanawia wyprowadzić się na jakiś czas z domu Kemala.

Przysięga odc. 312 streszczenie

Cavidan jest przekonana, że mikstura, którą podała Reyhan, miała wpływ na wyniki badań. Oya próbuje nastawić Sehriye przeciwko Narin. Kemal namawia żonę, by wróciła do domu. Cavidan idzie do Aliye po kolejną dawkę kropli. Policjant informuje Kemala, że Oya celowo doprowadziła do wypadku. Reyhan bardzo przeżywa swój zły sen.

Warsaw Shore 14 online

Warsaw Shore 14 online. Uczestnicy, gdzie oglądać odc. 3

Przysięga 498 streszczenie

Przysięga odc. 313 i 314. Streszczenie szczegółowe odcinków