w

Przysięga 241 i 242. Streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 440

Przysięga 241 i 242 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki Przysięgi VOD publikowane są za darmo na TVP VOD.

Przysięga 241 i 242 po polsku

Przysięga to turecki serial emitowany od poniedziałku do piątku w telewizji TVP1. Przysięga odc.241 wyemitowany zostanie w środę, a odcinek 242 w czwarek. Początek o godzinie 16:05. TVP1 live stream online na żywo można znaleźć na WP Pilot.

Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można ogląda w formie VOD. Przysięga 241 i 242 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 241 streszczenie szczegółowe

Adem odwiedza Hikmeta i dziękuje mu za szansę, którą dzięki niemu dostał. Emir nie wie, że Adem to stypendysta ojca i uważa, że ten interesuje się Reyhan. Kemal nie może się skupić na pracy i wciąż myśli o Narin. Postanawia zorganizować randkę i wyznać jej miłość. Cavidan zamierza wynająć człowieka, który pozbędzie się dla niej problemu z Cemre. Sehriye na prośbę Kemala szykuje wystawną kolację.

Przysięga 242 streszczenie szczegółowe

Sehriye w końcu mówi wprost, że nie da szansy Hizirowi. Ten odchodzi. Kemal zaprasza Narin na wystawną kolację, podczas której zamierza wyznać jej miłość. Przeszkadza mu w tym telefon, który dostaje Narin. Kobieta jest załamana. Duchy z przeszłości wracają. Suna przyłapuje Taciego w ogrodzie. Ma do niego pretensje, że jej nie odwiedza. Cavidan staje się podejrzliwa i wypytuje, kto odwiedza Sunę. Reyhan jest zaskoczona, kiedy widzi Emira na zajęciach. Ma do niego pretensje.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Manchester City - PSG za darmo

PSG – Bayern online. Finał Ligi Mistrzów 2020 na żywo

La Bandida odc. 59

La Bandida odc 55, 56 i 57 streszczenie odcinków po polsku