w

Przysięga 239 i 240. Streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga 239 i 240 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Serial można oglądać w telewizji TVP 1, a wszystkie odcinki Przysięgi VOD publikowane są za darmo na TVP VOD.

Przysięga 239 i 240 po polsku

Przysięga to turecki serial emitowany od poniedziałku do piątku w telewizji TVP1. Przysięga odcinek 239 wyemitowany zostanie w poniedziałek, a Przysięga 240 we wtorek. Początek o godzinie 16:05. TVP1 live stream online na żywo można znaleźć na WP Pilot.

Wszystkie odcinki serialu Przysięga online można ogląda w formie VOD. Przysięga 239 i 240 na TVP VOD dostępny będzie po premierze w telewizji TVP 1. Poniżej prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków Przysięgi.

Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 239 streszczenie szczegółowe

Reyhan, szukając na uczelni sali wykładowej, poznaje Banu, koleżankę z roku. Wykładowca Adem opowiada Reyhan, że jest stypendystą jej teścia, Hikmeta Tarhuna. Cavidan postanawia za wszelką cenę uciszyć Cemre. Narin głośno komentuje przeczytany list miłosny. Kemal jest rozczarowany jej uwagami. Emir jest zazdrosny o nowych znajomych żony. Cemre składa zeznania.

Przysięga 240 streszczenie szczegółowe

Emir chce jak najwięcej czasu spędzać z Reyhan. Narin zastaje Kemala śpiącego przy biurku i opowiada mu o liście, który dostała Sehriye. Cavidan boi się aresztowania i kompromitacji. Emir spotyka na uczelni dawnego kolegę. Suna próbuje skontaktować się z Tacim, ale chłopak jej unika. Prawnik opowiada Emirowi o zeznaniach Cemre.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga 238 streszczenie szczegółowe odcinka

La Bandida odc. 59

La Bandida odc 49, 50, 51, 52 streszczenie odcinków po polsku