w

Przysięga 231, 232 i 233 streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 440

Przysięga 231, 232 i 233 streszczenie szczegółowe po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać kolejne odcinki. Przysięga VOD umożliwia oglądanie odcinków po polsku w internecie na TVP VOD.

Przysięga 231, 232 i 233 po polsku

Przysięga to turecki serial, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Nowe odcinki po polsku emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.

Przysięga 231 po polsku wyemitowana zostanie w środę, odcinek 232 w czwartek, a na koniec tygodnia obejrzeć można Przysięga odc. 233. Poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe tych trzech odcinków.

Przysięga VOD to możliwość oglądania wszystkich odcinków po polsku w internecie. Publikowane są na darmowej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Przysięga 231, 232 i 233 trafi tam po emisji w TVP 1.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 230 streszczenie szczegółowe

Reyhan zdradza Emirowi, że odnalazła Sunę, ale nie chce wyjawić gdzie. Cavidan jest wściekła, że syn nie okazuje jej posłuszeństwa i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala z zamiarem zemsty na rodzinie Tarhunów. Kemal nie ma pewności, czy Narin go kocha. Postanawia to sprawdzić. Tymczasem jego ukochana smuci się, że będzie musiała odejść.

Przysięga 231 streszczenie szczegółowe

Reyhan udaje się namówić Sunę, by wróciła do domu. Kemal jest zaskoczony troskliwością Narin. Emir przygotowuje dla siostry niespodziankę. Cemre obserwuje zza ogrodzenia parę zakochanych. Kemal dostaje dobrą wiadomość dotyczącą procesu. Suna jedzie z Tacim kupić prezent dla nowożeńców. Cemre porywa Sunę.

Przysięga 232 streszczenie szczegółowe

Suna próbuje powstrzymać Cemre, która bez skrupułów najeżdża na Taciego. Cavidan sugeruje, że Reyhan dała się oszukać Sunie. Emir postanawia odszukać siostrę. Zdesperowana Reyhan dzwoni do Taciego. Jego telefon odbiera pielęgniarka. Narin i Kemal pomagają Masal odrobić pracę domową. Emir i Reyhan zjawiają się w szpitalu. Cemre wyznaje Sunie, że mieszkając w rezydencji, podmieniła jej leki.

La Bandida odc. 59

La Bandida odc 41, 42 streszczenie. Odcinki VOD

Manchester City - PSG za darmo

RB Lipsk – Atletico Madryt. Gdzie oglądać online?