w

Przysięga 228, 229, 230 szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 440

Przysięga 228, 229, 230 szczegółowe streszczenie po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać kolejne odcinki. Przysięga VOD umożliwia oglądanie odcinków po polsku w internecie na TVP VOD.

Przysięga 228, 229, 230 po polsku

Przysięga to turecki serial, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Ma on sporo widzów. Gdzie i kiedy oglądać kolejne epizody? Odcinek 228 wyemitowany zostanie we wtorek 4 sierpnia. Niestety na kolejne odcinki będzie trzeba poczekać kilka dni. Przysięga 229 po polsku ukaże się dopiero w poniedziałek 10 sierpnia, a we wtorek 11 sierpnia obejrzeć można Przysięga odcinek 230.

Poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe tych trzech odcinków.

Gdzie oglądać odcinki Przysięgi w formie VOD? Wszystkie odcinki po polsku publikowane są na darmowej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Przysięga 228, 229, 230 trafi tam po emisji w TVP 1.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 228 streszczenie szczegółowe

Goście zebrani w rezydencji gratulują młodej parze ożenku. Emir zaprasza do stołu również pracowników rezydencji. Cavidan jest tym oburzona. Suna przesyła nowożeńcom nagranie z życzeniami.

Kemal jest gotów wyjawić prawdę o siostrze, ale powstrzymuje go Narin. Cemre postanawia uciec z kliniki. Prawnik prosi Narin, by przekazała mężowi ważną wiadomość. Ośrodek rehabilitacji zawiadamia Cavidan o ucieczce Suny.

Przysięga 229 streszczenie szczegółowe

Emir ma za złe Kemalowi, że nie powiedział mu o ucieczce Suny z kliniki. Reyhan wyrusza na poszukiwania dziewczyny. Kiedy w końcu do niej dociera, próbuje namówić ją na powrót do domu. Tymczasem Narin chce porozmawiać z Kemalem. Zdaje sobie sprawę, że jeśli mężczyzna odzyska córkę, ona będzie musiała odejść.

Przysięga 230 streszczenie szczegółowe

Reyhan zdradza Emirowi, że odnalazła Sunę, ale nie chce wyjawić gdzie. Cavidan jest wściekła, że syn nie okazuje jej posłuszeństwa i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala z zamiarem zemsty na rodzinie Tarhunów. Kemal nie ma pewności, czy Narin go kocha. Postanawia to sprawdzić. Tymczasem jego ukochana smuci się, że będzie musiała odejść.

Przysięga 226 i 227 streszczenie

Przysięga odcinek 226 i 227. Streszczenie szczegółowe, oglądaj na VOD

Żużel na żywo w internecie

Unia Leszno – Stal Gorzów transmisja. Żużel na żywo w internecie