w

Przysięga 217, 218, 219 szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga 217, 218, 219 szczegółowe streszczenie po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać kolejne odcinki. Przysięga VOD umożliwia oglądanie odcinków po polsku w internecie na TVP VOD.

Przysięga 217, 218, 219 po polsku

Przysięga to turecki serial, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Ma on sporo fanów. Odcinek 217 wyemitowany zostanie w poniedziałek 20 lipca o godzinie 16:05. Przysięga 218 po polsku premierę będzie miała we wtorek, a w środę Przysięga odc. 219.

Gdzie oglądać odcinki Przysięgi w formie VOD? Wszystkie odcinki po polsku publikowane są na darmowej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Przysięga 217, 218 i 219 trafi tam po emisji w TVP 1.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga odc. 216 streszczenie

Narin jest zirytowana zachowaniem Yonci. Oya pomaga Reyhan przygotować się do zaręczyn. Masal, po krótkim pobycie w domu, musi wracać do dziadka. Reyhan kupuje niespodziankę zaręczynową dla Emira. Yonca w końcu znajduje sposób, żeby dostać się do sypialni Kemala i Narin. Cavidan niszczy prezent kupiony przez Reyhan. Sultan przyprowadza syna do domu niani. Kemal zaprasza Narin do kawiarni.

Przysięga odc. 217 streszczenie

W domu niani dochodzi do zabawnej sytuacji. O rękę Reyhan stara się syn sąsiadki niani. Emir jest świadkiem kurtuazyjnej wizyty i w końcu staje się zazdrosny. Reyhan świetnie się przy tym bawi. Narin szybko rozszyfrowuje to, co Yonca ma zaplanowane. Ale nie wie, że w sypialni jej i Kemala dziewczyna umieszcza kamerę, która nagrywa ich rozmowy. Yonca próbuje uwieść Kemala i pozbyć się Narin.

Przysięga odc. 218 streszczenie

Cavidan postanawia wykorzystać ślub Emira i Reyhan, żeby przejąć majątek i firmę Hikmeta. Nikt się nie spodziewa tego, co robi. Wszyscy szykują się do oświadczyn. Yonca udaje chorą, żeby Kemal się nią opiekował. Narin ma dość i wychodzi z domu, żeby na to nie patrzeć. Sehriye też podejrzewa, że Yonca ma jakieś zamiary wobec Kemala.

Przysięga odc. 219 streszczenie

Reyhan dostaje od Oyi suknię na zaręczyny. Emir z całą rodziną idzie do domu niani prosić o rękę ukochanej. Zgodnie z tradycją panna młoda podaje gościom kawę. Nigar korzysta z okazji i mści się na Cavidan. Emir jest zaskoczony propozycją matki i nie chce podpisać umowy małżeńskiej. Narin ma pretensje do Yonci, że zaleca się do jej męża.

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga 214, 215 szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga 220 i 221. Streszczenie szczegółowe odcinków