w

Przysięga 211 i 212 szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 440

Przysięga 211 i 212 szczegółowe streszczenie po polsku. Zobacz gdzie i kiedy oglądać kolejne odcinki. Przysięga VOD umożliwia oglądanie odcinków po polsku w internecie na TVP VOD.

Przysięga 211 i 212

Przysięga odcinek 211 wyemitowany zostanie w piątek 10 lipca o godzinie 15:55. W przyszłym tygodniu serial można oglądać już o standardowej godzinie, czyli 16:05. Przysięga 2121 wyemitowana zostanie w poniedziałek. Serial po polsku oglądać można w telewizji TVP 1.

Gdzie oglądać odcinki Przysięgi w formie VOD? Wszystkie odcinki po polsku publikowane są na darmowej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Odcinek 211 i 212 trafi tam po emisji w TVP 1.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 211 streszczenie szczegółowe

Reyhan słyszy rozmowę Cemre z Talazem i dowiaduje się o ich spisku. Kemal uważa, że z winy Narin stracił córkę. Sehriye słysząc rozmowę Kemala jest przekonana, że jej pracodawca planuje nielegalnie uciec z córką z kraju. Reyhan postanawia pomóc Cemre, ale jest zaskoczona jej reakcją. Emir, po pościgu w lesie, dopada Tuncera. Talaz postanawia zabić obie więzione kobiety.

Przysięga 212 streszczenie szczegółowe

Talaz próbuje zastrzelić Reyhan. Emir ratuje żonę w ostatniej chwili. Policja aresztuje Cemre. Reyhan składa zeznania w komisariacie. Kemal bardzo przeżywa rozstanie z córką. Zupełnie niespodziewanie w jego domu zjawia się Masal. Prawnik każe Talazowi unieszkodliwić Kemala. Reyhan z Emirem wracają do domu.

Lech - Raków transmisja w Polsat Sport

Lech – Lechia: transmisja na żywo, live stream online. Gdzie oglądać?

Przysięga 440

Przysięga 214, 215 szczegółowe streszczenie odcinków