w

Przysięga 209 i 210 szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 440

Przysięga odcinek 209 i 210 szczegółowe streszczenie. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w telewizji TVP 1, a także w internecie na TVP VOD.

Przysięga odc. 209 i 210

Przysięga 209 wyemitowana zostanie w środę (08.07.2020) o godzinie 16:05. Z kolei Przysięga odc. 210 poleci w czwartek (9.07.2020) o tej samej godzinie. Serial po polsku oglądać można w telewizji TVP 1.

Gdzie obejrzeć Przysięgę w formie VOD? Wszystkie odcinki po polsku publikowane są na darmowej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Odcinek 209 i 210 trafi tam po emisji w TVP 1.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga 209 streszczenie

Kemal nie może do siebie dojść po utracie córki. Próbuje ją zobaczyć i trafia za kratki. Narin nie wie, jak mu pomóc. Reyhan czeka na telefon od Cemre, ale bezskutecznie. W końcu znów do niej dzwoni i poznaje po głosie swojego porywacza. Postanawia odnaleźć Cemre i prosi o pomoc Emira.

Przysięga 210 streszczenie

Emir i Reyhan ruszają na poszukiwania Cemre, którą udało się zlokalizować po telefonie. Talaz wciąż znęca się nad Cemre. Dziewczyna musi sprzątać i prać. Kemal obwinia Narin o to, że przez nią stracił córkę. Narin jest załamana. Emir zostawia Reyhan w lesie i jedzie za człowiekiem, którego rozpoznaje. Z telefonu Reyhan odkrywa prawdę.

Żużel na żywo w internecie

Stal – Włókniarz transmisja. Żużel na żywo w internecie

Lech - Raków transmisja w Polsat Sport

Lech – Lechia: transmisja na żywo, live stream online. Gdzie oglądać?