w

Przysięga 201, 202, 203 streszczenie odcinków. Oglądaj na TVP VOD

Przysięga 310, 311, 312 streszczenie szczegółowe

Serial Przysięga 201, 202 i 203 po polsku można obejrzeć na TVP VOD i TVP 1. Zobacz szczegółowe streszczenie odcinków.

Przysięga 201, 202 i 203

W przyszłym tygodniu wszystkie odcinki serialu Przysięga po polsku wyemitowane zostaną tradycyjnie, czyli o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Przysięga 201 to pierwszy odcinek, który można obejrzeć w poniedziałek. We wtorek emisja Przysięga odc. 202, a w środę odcinek 203.

Serial Przysięga online można oglądać w internecie. Wszystkie odcinki emitowane są na TVP VOD. Jeśli przegapicie Przysięga 201, 202 lub 203, to nie musicie szukać szczegółowego streszczenia odcinków, tylko możecie nadrobić zaległości oglądając Przysięgę na VOD TVP.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga.

Przysięga 200 streszczenie szczegółowe

Reyhan idzie do nowej pracy. Emir znajduje sposób, by zostać sam na sam z byłą żoną. Oya chce pomóc Kemalowi naprawić relacje z Narin. Kemal prosi Narin, żeby została w jego domu. Cemre robi wymówki Cavidan i grozi zemstą. Nigar ukrywa w starym piecyku pieniądze, które dostała od Cavidan.

Przysięga 201 streszczenie szczegółowe

Narin jest przerażona, kiedy do jej nowego domu przychodzi syn właściciela, który właśnie opuścił więzienie. Kemal jest zły, że Narin nie chce wrócić do domu. Talaz bezwzględnie traktuje Cemre, a Cavidan wścieka się, że kobieta zmusiła ją do porwania. Cemre w końcu zdobywa telefon i dzwoni do Emira.

Przysięga 202 streszczenie szczegółowe

Emir jest zaskoczony telefonem Cemre, która chce mu coś wyznać, ale w ostatniej chwili się rozłącza. Cavidan odwiedza Talaza i przetrzymywaną Cemre. Dziewczyna ją atakuje. Nigar żąda od Cavidan więcej pieniędzy. Kobieta czuje się w potrzasku. W domu znajomego dochodzi do napadu. Reyhan znów przeżywa traumę. Emir i jego była żona bardzo zbliżają się do siebie.

Przysięga 203 streszczenie szczegółowe

Cavidan jest oburzona słysząc, że Reyhan śpi w pokoju Emira. Nigar nie może się doczekać obiecanych pieniędzy. Cavidan podsłuchuje rozmowę syna z Zaferem. Kemal, ostrzeżony przez prawnika, bezskutecznie próbuje skontaktować się z Narin. Cavidan jest o krok od zamordowania Reyhan. Pracownica opieki społecznej słyszy kłótnię Kemala i Narin.

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif 759 i 760. Streszczenie odcinka, VOD

Więzień Miłości 339 i 340 streszczenie

Więzień Miłości odc. 332 i 333. Streszczenie odcinków po polsku