w

Przysięga 197 i 198 streszczenie szczegółowe

Przysięga 484 streszczenie

Szczegółowe streszczenie serialu Przysięga 197 i 198. Opisy odcinków prezentuje m.in. serwis Turkweb. Zobacz co wydarzy się w Przysięga odc. 197 i 198, które TVP 1 wyemituje już wkrótce.

Przysięga 197 po polsku emitowana będzie w poniedziałek. Z kolei odcinek 198 we wtorek. TVP 1 emisję rozpocznie o 15:30! Odcinki Przysięgi można oglądać również na TVP VOD.

Przysięga odc. 197 streszczenie

Suheyla oskarża Cavidan o to, że zniszczyła życie jej córce i zrobiła z niej kryminalistkę. Postanawia powiedzieć o tym Emirowi i Reyhan. Wkrótce kobieta ma wypadek. Cavidan tymczasem namawia Cemre na ucieczkę z kraju. Ta zaczyna orientować się, że Cavidan ją wykorzystuje. Kemal chce wyjaśnić wszystko Narin, ale kobieta nie ma już ochoty z nim rozmawiać i decyduje się odejść.

Przysięga odc. 198 streszczenie

Emir postanawia zobaczyć nagranie, o którym Suheyla powiedziała mu przed śmiercią. Domyśla się, że ma je Cemre. W końcu udaje mu się je zdobyć. Reyhan boi się, że kiedy Emir pozna prawdę, odda się w ręce policji. Cavidan jest wściekła, że Cemre nie jest już po jej stronie. Dawna sojuszniczka grozi, że powie Emirowi o wszystkim. Narin postanawia się wyprowadzić.

TVP 1 stream online. Eurowizja live

Fame MMA TV

TVP Sport online logo

TVN24: “Czarno na Białym”