w ,

Przysięga 178, 179, 180 streszczenie. Oglądaj na VOD

Przysięga 308 i 309 streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 178, 179, 180 po polsku obejrzeć można w poniedziałek, wtorek i środę w TVP 1 lub powtórki na VOD TVP. Zobacz streszczenie odcinków 178, 179, 180.

Przysięga to turecki serial w Polsce emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP 1. Wszystkie odcinki online za darmo po polsku można oglądać na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Przysięga na VOD TVP

Przysięga streszczenie odcinków.

Szczegółowe streszczenie serialu Przysięga znaleźć można m.in. w serwisie TVRadar.pl.

Przysięga odcinek 178 streszczenie

Reyhan bardzo cierpi, bo Emir na każdym kroku przypomina jej, jak bardzo jej nienawidzi. Kemal nie wie, jak powiedzieć Narin o pułapce zastawionej przez Talaza. Chce ją chronić. Reyhan modli się, żeby Hikmet szybko wyzdrowiał, bo chce odejść z domu, w którym wszyscy jej nienawidzą. Talaz jest przekonany, że pogrążając Narin, zemści się na Kemalu.

Przysięga 178 napisy PL – szczegółowe streszczenie

Przysięga odcinek 179 streszczenie

Reyhan ma kłopoty żołądkowe. Mimo późnej pory, Emir jedzie do apteki po rumianek. Cavidan próbuje uspokoić podejrzliwą Cemre. Taci dowiaduje się od znajomego, że Tuncer próbował kupić narkotyki. Talaz postanawia zabić Kemala i Narin. Jest przekonany, że jego plan się powiódł. Emir zasnął w gabinecie, ale przychodzi do niego Reyhan i próbuje mu coś tłumaczyć. Po upadku z dużej wysokości, Kemal jest poważnie ranny. Cemre po raz kolejny atakuje Reyhan.

Przysięga odcinek 180 streszczenie

Sema idzie na zakupy i kupuje sobie nowe ubrania za pieniądze od Vildan. Reyhan coraz częściej myśli o Elif. Yildiz i Reyhan każdego dnia odczuwają jej brak w rezydencji. Rana bardzo ozięble traktuje Tarika. Ten nie rozumie, dlaczego kobieta tak nagle zmieniła swój stosunek do niego. Keremowi udaje się zorganizować zebranie z nowym kontrahentem. Jeżeli dojdzie do podpisania umowy o współpracy, będzie to wielki sukces dla niego i całego holdingu. Yunus obiecuje Birce, że jeśli przygotuje zebranie bez zarzutu, dostanie pracę w holdingu. Cafer domyśla się, że Sema dostała pieniądze od Vildan. Podczas ich sprzeczki Elif udaje się uciec.

Elif streszczenie odcinków

Elif odcinek 735 streszczenie

Meczosy na żywo w internecie

Gdzie obejrzeć transmisję z meczu Piast – Wisła Kraków na żywo?