w

Przysięga 161 i 162 szczegółowe streszczenie

Przysięga 440

Przysięga odcinki 161 i 162 – szczegółowe streszczenie. Zobacz opis pozostałych dwóch odcinków, które wyemitowane zostaną w tym tygodniu. Serial po polsku można oglądać w TVP 1 i TVP VOD.

Emisja serialu Przysięga

W tym tygodniu serial emitowany jest o innych godzinach. Przysięga 161 premierowo w TVP 1 pokazana zostanie w środę o 15:45. W czwartek o tej samej porze obejrzeć można Przysięga odc. 162. W piątek ze względu na 1 maja odcinek 163 nie zostanie wyemitowany.

“Przysięgę” na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie znajduje się legalny live stream z TVP 1. W tym tygodniu wyjątkowo serial leci od wtorku. Powtórki serialu można oglądać na VOD TVP. Dostępne są tam wszystkie odcinki online za darmo po polsku.

Przysięga 161 i 162 streszczenie szczegółowe

W Przysięga odc. 161 Emir nie może uwierzyć, że Reyhan chce rozwodu. Próbuje ją zmusić do wyznania prawdy. Dziewczyna jest na skraju załamania. Emir szuka odpowiedzi i prosi Narin o pomoc. Sehriye znów próbuje pogodzić Narin i Kemala, w czym pomaga jej Taci. Cavidan udaje kochającą teściową.

Szczegółowe streszczenie serialu Przysięga odcinek 161

Przysięga 161 napisy PL

W 162. odcinku “Przysięgi” sytuacja między Kemalem i Narin jest coraz gorsza. Sehriye martwi się o nich i widzi, że ich małżeństwo się rozpada. Cemre przysyła Reyhan adwokata. Emir i Reyhan mają podpisać dokumenty rozwodowe. Reyhan odchodzi z domu i szuka pomocy u Narin. Cemre nie rozumie, dlaczego Emir nie może zapomnieć o Reyhan.

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu odc. 113 streszczenie odcinka

Przysięga 440

Przysięga 164. Streszczenie odcinka. Odc. 163 VOD