w

Przysięga 155, 156, 157 i 158 VOD. Szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 440

Przysięga odcinki 155, 156, 157 i 158 – szczegółowe streszczenie. Serial po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 oraz online na TVP VOD.

Nowe odcinki serialu Przysięga po polsku emitowane są w telewizji TVP 1 codziennie o godzinie 16:05. Powtórki w internecie w formie VOD dostępne są pod adresem vod.tvp.pl, czyli platformie TVP VOD.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga odc. 155 streszczenie

Reyhan wciąż bije się z myślami. Postanawia rozmówić się z Emirem, ale mężczyzna nie chce rozmawiać o tym, co się stało pod koniec napadu. Cavidan jest przekonana, że Reyhan ulegnie szantażowi Cemre. Masal jest sama na ulicy. Grozi jej niebezpieczeństwo i musi uciekać. Emir wyczuwa, że coś się dzieje z Reyhan i postanawia jej pomóc.

Przysięga odc. 156 streszczenie

Narin domyśla się, gdzie może być Masal i jedzie tam z Kemalem. Melike rozmawia z Emirem o jego przyszłych dzieciach, które chciałaby wychowywać. Reyhan chce powiedzieć Emirowi o rozwodzie, ale nie potrafi. Cały czas bije się z myślami. Narin widzi, jak ktoś zabiera Masal i zgłasza to policji. Potem postanawia sama ratować dziecko.

Przysięga odc. 157 streszczenie

Narin udaje się zdobyć adres kobiety, która porwała Masal. Reyhan bije się z myślami, czy powinna ulec szantażowi Cemre. Emir szykuje niespodziankę dla żony. Reyhan wybiera nowe meble z katalogu. Cavidan wykorzystuje każdą okazję, żeby upokorzyć sparaliżowanego Hikmeta. Narin w ostatniej chwili ratuje Masal. Policja zabiera Emira do komisariatu.

Przysięga odc. 158 streszczenie

Kemal nie umie porozumieć się z córką. Cemre zjawia się w komisariacie i daje Reyhan ostateczne ultimatum. Taci opowiada Narin o śmierci Leyli. Emir z Reyhan odwiedzają Sunę. Masal, po rozmowie z Narin, idzie porozmawiać z ojcem. Yonca wciąż liczy, że uda jej się zbliżyć do Kemala. Reyhan zapewnia Melike, że wspaniale opiekuje się Hikmetem.

Stulecie Winnych odc. 14

“Stulecie Winnych 2020” online. Odc. 20 na żywo i VOD

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu. odc. 108 streszczenie