w

Przysięga 140 – 144 VOD. Streszczenia odcinków po polsku

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga odc. 140, 141, 142, 143 i 144 szczegółowe streszczenie odcinka. Zobacz co wydarzy się w najnowszych epizodach. Serial można oglądać w telewizji TVP 1 oraz TVP VOD.

Szczegółowe streszczenia odcinków Przysięga

Przysięga odc. 140

Emir zabiera Reyhan do krainy swojego dzieciństwa. Tam potrafi się wyciszyć i odpocząć. Nikt nie może uwierzyć w winę Hikmeta. Choć jego dzieci mają wątpliwości. Kemal wciąż podejrzewa, że Narin ma romans z Ersinem. Za to Narin postanawia udowodnić Oyi, że Ersin to naciągacz. W końcu Hikmet zbiera rodzinę i przekazuje jej straszną wiadomość.

Przysięga odc. 141

Emir przeżywa słowa ojca. Czuje się zdradzony i oszukany. Tylko Reyhan domyśla się, że Hikmet z jakiegoś powodu nie mówi prawdy. Cavidan postanawia działać na własną rękę, bo podejrzewa, że Hikmet coś knuje. Wysyła Cemre do domu Muhittina. Reyan przepytuje Cavidan o jej przeszłość.

Przysięga odc. 142

Kiedy Cemre wchodzi do domu Muhittina, zastaje tam Hikmeta. Emir wciąż nie wie, czy ma wierzyć matce, czy ojcu. Spokój przynosi mu jedynie obecność Reyhan. Kemal dowiaduje się prawdy o Ersinie od Taciego. Suna jedzie się leczyć do kliniki. Hikmet odwiedza Muhittina, który wyznaje mu prawdę.

Przysięga odc. 143

Emir z Reyhan zostawiają Sunę w ośrodku. Narin zjawia się w firmie Kemala. Yonca wzywa ochronę. Hikmet prosi syna, by jak najszybciej wrócił do domu. Chce ogłosić ważną wiadomość. Cavidan boi się, że prawda wyjdzie na jaw. Postanawia rozmówić się z mężem. Narin po raz kolejny jest rozczarowana zachowaniem Kemala. Stan Hikmeta zagraża jego życiu.

Przysięga odc. 144

Zaniepokojona Melike zjawia się w szpitalu. Cavidan podejrzewa, że ktoś widział, jak zaatakowała Hikmeta. Postanawia odnaleźć tę osobę. Yonca zwierza się Cemre ze swoich sercowych rozterek. Narin unika konfrontacji z Kemalem. Emir zawiadamia Kemala o wypadku.

Źródło: TVradar.pl

Warning: Attempt to read property "ID" on int in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1023 Warning: Attempt to read property "ID" on int in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128
maxresdefault 3

Barwy Szczęścia 2216 – 2220. Streszczenie, zwiastun, odcinki VOD

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga odc. 146 streszczenie odcinka po polsku