w , ,

Przysięga 136, 137, 138, 139 VOD. Szczegółowe streszczenie odcinków

Odcinki 136, 137, 138, 139 serialu Przysięga. Szczegółowe streszczenie odcinków po polsku.

Przysięga to obok Elif i Więźnia Miłości jeden z najpopularniejszych tureckich seriali, które po polsku można oglądać w TVP. Nowe odcinki emitowany są od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP 1.

W internecie odcinki po polsku można oglądać na TVP VOD. Publikowane są tam za darmo, bez rejestracji i bez logowania.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 136 – streszczenie odcinka

Cavidan trafia do szpitala. Wymusza na Emirze i Reyhan przebaczenie. Narin próbuje przekonać Oyę, że Ersin ją wykorzystuje. Kemal jest zazdrosny, bo myśli, że Narin wydaje pieniądze na przyjaciela. Policja przesłuchuje rodzinę w sprawie strzelaniny. Hikmet nie przejmuje się byłą żoną, co bardzo dziwi Emira. Narin prosi Taciego, żeby sprawdził, kim jest Ersin i czym się zajmuje.

Przysięga 137 – streszczenie odcinka

Reyhan i Emir zostają na noc w szpitalu, by czuwać przy rannej Cavidan. Kemal zagląda do telefonu Narin. Policja przesłuchuje Cavidan, a następnie zjawia się w rezydencji Hikmeta. Nigar informuje Cemre o aresztowaniu pana domu. Kemal, jako prawnik, stara się pomóc bratu. Emirowi trudno uwierzyć w przedstawione dowody. Masal odmawia pójścia do przedszkola.

Przysięga 138 – streszczenie odcinka

Emir stara się o widzenie z ojcem. Cemre jest pod wrażeniem intrygi Cavidan. Okazuje się, że Oya ma długi również za granicą. Lekarz wypisuje Cavidan ze szpitala. Ersin zjawia się pod domem Kemala. Emir zapewnia ojca, że wierzy w jego niewinność. Cemre przywozi Cavidan do rezydencji. Na tarasie widzą przytulonych Emira i Reyhan.

Przysięga 139 – streszczenie odcinka

Cavidan zapewnia Cemre, że pozbędą się Reyhan. Suna wpada w histerię, słysząc, co zarzuca się jej ojcu. Kemalowi udaje się wyciągnąć brata z aresztu. Hikmet próbuje wytłumaczyć Sunie, że jest niewinny. Narin proponuje Sehriye pomoc. Kemal podsłuchuje jej rozmowę telefoniczną. Oya wciąż nie wie, jak spłacić długi. Masal kolejny dzień nie chce iść do przedszkola.

Elif streszczenie odcinków 870 i 871

Elif. Streszczenie odcinków 691, 692, 693, 694 i 695

Więzień Miłości po polsku

Więzień Miłości 268, 269, 270, 271. Szczegółowe streszczenie odcinków