w

Przysięga 123, 124, 125. Szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga odc. 261 i 262 streszczenie

Streszczenie odcinków serialu Przysięga 123 i 124. Emisja w TVP 1 już w czwartek i piątek. Odcinki online można oglądać również na TVP VOD.

Przysięgę można oglądać o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Powtórki w internecie udostępniane są na VOD TVP PL.

Przysięga odc. 123 – emisja w czwartek 5 marca

Przysięga odc. 124 – emisja w piątek 6 marca

Przysięga odc. 125 – emisja w poniedziałek 9 marca

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 123 streszczenie odcinka

Reyhan prosi Emira, by dał szansę matce. Kemal próbuje rozszyfrować zamiary Narin. Cavidan postanawia odzyskać zaufanie syna, ale nie zdradza mu prawdy o Cemre. Reyhan jest rozczarowania postawą teściowej. Tajemniczy list zaginął. Cemre przypomina Reyhan, że nie powinna z nią zadzierać. Zrezygnowana Reyhan postanawia się wycofać. Informuje o tym męża. Kemal podejrzewa, że Narin będzie próbowała wymknąć się w nocy z domu.

Przysięga 124 streszczenie odcinka

Kiedy późnym wieczorem włącza się alarm, Kemal wybiega przed dom. Reyhan liczy, że Emir będzie próbował ją zatrzymać. Talaz zmusza Taci’ego, by pomógł mu zabić Kemala. Z samego rana do Emira przyjeżdża Zafer i zabiera przyjaciela na przejażdżkę. Suna prosi Hikmeta, by pozwolił Cavidan wrócić do domu. Emir nie jest zadowolony ze spotkania z Reyhan. Melike daje Hikmetowi adres Cavidan.

Przysięga 125 streszczenie odcinka

Reyhan urządza piknik w miejscu, gdzie Emir łowi ryby. Narin zauważa dziwne zachowanie Taci’ego. Cemre, podstępem dowiaduje się, dokąd pojechał Emir. Reyhan szuka porozumienia z Emirem. Cały czas namawia go na szczerą rozmowę. Narin z Kemalem przyjeżdżają na obiad do Hikmeta. Suna spotyka przed domem Taci’ego. Narin próbuje ostrzec Kemala przed niebezpieczeństwem.

M jak miłość 1528 online za darmo bez rejestracji

M jak miłość 1498. Gdzie oglądać online za darmo?

Ameryka Express online

Ameryka Express 2020 online. Gdzie oglądać za darmo?