w

Przysięga 123, 124, 125. Szczegółowe streszczenie odcinków

Przysięga 440

Streszczenie odcinków serialu Przysięga 123 i 124. Emisja w TVP 1 już w czwartek i piątek. Odcinki online można oglądać również na TVP VOD.

Przysięgę można oglądać o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Powtórki w internecie udostępniane są na VOD TVP PL.

Przysięga odc. 123 – emisja w czwartek 5 marca

Przysięga odc. 124 – emisja w piątek 6 marca

Przysięga odc. 125 – emisja w poniedziałek 9 marca

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 123 streszczenie odcinka

Reyhan prosi Emira, by dał szansę matce. Kemal próbuje rozszyfrować zamiary Narin. Cavidan postanawia odzyskać zaufanie syna, ale nie zdradza mu prawdy o Cemre. Reyhan jest rozczarowania postawą teściowej. Tajemniczy list zaginął. Cemre przypomina Reyhan, że nie powinna z nią zadzierać. Zrezygnowana Reyhan postanawia się wycofać. Informuje o tym męża. Kemal podejrzewa, że Narin będzie próbowała wymknąć się w nocy z domu.

Przysięga 124 streszczenie odcinka

Kiedy późnym wieczorem włącza się alarm, Kemal wybiega przed dom. Reyhan liczy, że Emir będzie próbował ją zatrzymać. Talaz zmusza Taci’ego, by pomógł mu zabić Kemala. Z samego rana do Emira przyjeżdża Zafer i zabiera przyjaciela na przejażdżkę. Suna prosi Hikmeta, by pozwolił Cavidan wrócić do domu. Emir nie jest zadowolony ze spotkania z Reyhan. Melike daje Hikmetowi adres Cavidan.

Przysięga 125 streszczenie odcinka

Reyhan urządza piknik w miejscu, gdzie Emir łowi ryby. Narin zauważa dziwne zachowanie Taci’ego. Cemre, podstępem dowiaduje się, dokąd pojechał Emir. Reyhan szuka porozumienia z Emirem. Cały czas namawia go na szczerą rozmowę. Narin z Kemalem przyjeżdżają na obiad do Hikmeta. Suna spotyka przed domem Taci’ego. Narin próbuje ostrzec Kemala przed niebezpieczeństwem.

Przysięga 440

Przysięga 121, 122. Szczegółowe streszczenie odcinków

Ameryka Express online

Ameryka Express 2020 online. Gdzie oglądać za darmo?