w

Przysięga 110 – 114 VOD. Streszczenia odcinków po polsku

Przysięga 440

Przysięga to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce. Odcinki po polsku emitowane są w telewizji TVP 1. Zobacz co wydarzy się serialu Przysięga odc. 110 – 114.

Oglądaj serial “Przysięga” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Przysięga 110, 111, 112, 113 i 114 – szczegółowe streszczenie odcinków

Streszczenie serialu Przysięga 110

Reyhan siedzi w szpitalu przy łóżku Emira. Ma wyrzuty sumienia i martwi się o ukochanego. Kemal źle się czuje, co zauważa Narin. Hikmet też martwi się o syna. Zabrania Melike mówić Sunie o stanie Emira. Serce Emira przestaje bić, kiedy jest przy nim Reyhan. Dziewczyna jest załamana. Cemre dowiaduje się o stanie Emira i pojawia się w szpitalu.

Streszczenie serialu Przysięga 111

Emir w końcu odzyskuje przytomność, ale nie chce widzieć Reyhan. Kobieta jest załamana, nie chce odejść. Za to Cemre postanawia się jej pozbyć. Wykorzystuje do tego znajomość z właścicielami szpitala. Masal martwi się o ojca, przeczuwa, że może mu się stać coś złego.

Streszczenie serialu Przysięga 112

Emir wychodzi ze szpitala na własne żądanie. Cemre jest zachwycona, bo wracają do domu rodzinnego. Tam chce się nim zająć. Ale czeka ich niespodzianka. Reyhan nie rezygnuje. Chce uzyskać wybaczenie męża, który wciąż ją odpycha. Sprawa sądowa dotycząca opieki nad Masal przybiera nieoczekiwany obrót. Narin musi zostać z Kemalem dłużej.

Streszczenie serialu Przysięga 113

Cemre zawiadamia Sunę o powrocie Reyhan. Podczas awantury szwagierka próbuje wyrzucić Reyhan z domu, ale Hikmet staje w jej obronie. Narin spotyka się w porcie z Kapitanem, który obiecuje jej wyjazd do Włoch. Cavidan postanawia napisać list do syna. Emir obiecuje siostrze, że zostanie w domu i więcej jej nie opuści. Wynajęty detektyw śledzi Kemala i Narin.

Streszczenie serialu Przysięga 114

Reyhan zapewnia Emira, że będzie walczyła o jego przebaczenie. Cemre szuka sposobu, by zbliżyć się do jej męża. Hikmet zjawia się w domu Kemala i poznaje Narin. Reyhan niepokoi pogarszający się stan zdrowia Suny. Taci postanawia wyjechać do Izmiru. Narin zostaje podstępem zwabiona do portu.

Anglia - Włochy online za darmo

Niedzielne transmisje

maxresdefault

The Voice Kids 3 na żywo. Odcinki bitwy online za darmo