w

Przyjaciółki 185 i 186 streszczenie. Oglądaj odcinki online za darmo

Przyjaciółki online za darmo

Przyjaciółki 185 i 186 online za darmo. Zobacz streszczenie i oglądaj odcinek na IPLA TV lub na żywo jako live stream z Polsatu. Zobacz co wydarzy się w sezonie 16.

Przyjaciółki online za darmo

Przyjaciółki to serial emitowany w czwartki o godzinie 21:10 w telewizji Polsat. 3 września rozpoczął się sezon 16. 17 września można obejrzeć odcinek 185. Online dostępny będzie po premierze w Polsacie. Gdzie oglądać serial w internecie?

Telewizja Polsat stream udostępnia na WP Pilot, dzięki czemu w czwartki odcinki Przyjaciółek online na żywo można obejrzeć właśnie tam. Wygodniejszą opcją może być jednak forma VOD.

Przyjaciółki online za darmo w dowolnej chwili (po emisji w Polsacie) dostępne są na platformie IPLA TV. Można tam już obejrzeć m.in. odcinki 183, 184, a już wkrótce 185 i 186.

Zobacz również: Gdzie oglądać Love Island online?

Przyjaciółki 184 online streszczenie

Inga dowiaduje się, że może już nigdy więcej nie zostać matką. Nie wie, jak powiedzieć o tym Maksowi, który marzy, by zostać ojcem. Robert i Andrzej przygotowują dla mężczyzny wieczór kawalerski. Remontem domu Anki i Pawła zajmuje się partner Doroty, Sławek. Para korzysta z uroków wiejskiego życia. Patrycja powoli akceptuje fakt, że niebawem będzie musiała rozstać się z Klarą. Próbuje przygotować do tego dziewczynkę. O względy atrakcyjnej fryzjerki nadal zabiega Mariusz. Zuza z trudem godzi życie prywatne ze swoim napiętym grafikiem zawodowym. Jest zaskoczona, gdy otrzymuje pozew rozwodowy od Jaśka.

Przyjaciółki 185 online – streszczenie

Maks przez cały dzień nie odzywa się do Ingi. Kobieta obawia się, że będzie chciał odwołać ślub. Okazuje się jednak, że mężczyzna po prostu odpoczywa po męczącym wieczorze kawalerskim. Patrycji bardzo trudno rozstać się z Klarą. Poirytowana kobieta popada w konflikt ze swoim nowym sąsiadem, Arturem. Anka i Paweł muszą zaakceptować niedogodności, jakie wiążą się z codziennymi dojazdami do pracy. Staś jednak nie potrafi przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Zuza odwiedza synów w Gdańsku. Na miejscu odkrywa, że w domu Jaśka mieszka Sabina. Kobieta jest zazdrosna o nową partnerkę męża, wydaje jej się także, że mężczyzna próbuje odseparować ją od dzieci. Postanawia rzucić pracę w Wiedniu i wrócić do Warszawy.

Przyjaciółki 186 online streszczenie

Streszczenie odcinka 186 już wkrótce.

Przyjaciółki sezon 16

Do obsady serialu Przyjaciółki dołączył Paweł Małaszyński. Jak jego postać wpłynie na losu bohaterów serialu? Zmieni ich życie na lepsze, a może przyczyni się do jakiegoś rozstania? Czy Inga (Małgorzata Socha) zostanie żoną Maksa (Mateusz Janicki)? Na co postawi Zuza (Anita Sokołowska) –  zagraniczną karierę, a może jednak rodzinę? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) będzie musiała oddać Klarę (Maja Śliwińska) obcym ludziom? Kiedy Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer) z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) zażegnają kryzys? Czy Dorocie (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławkowi (Kacper Kuszewski) uda się być razem, mimo dzielących ich różnic? Przed kobietami kolejne wyzwania, trudne życiowe decyzje, ale również wiele wspaniałych chwil i wzruszających momentów. Jesień z „Przyjaciółkami” będzie niezwykle barwna i pełna emocji!

Meczosy na żywo w internecie

Widzew – ŁKS transmisja na żywo w TV. Gdzie oglądać?

Elif odcinek 817 i 818 streszczenie po polsku

Elif odcinek 817 i 818 streszczenie po polsku