w , ,

Promyk Nadziei ile odcinków, streszczenia odc 21, 22, 23? Oglądaj powtórki VOD TVP PL

Promyk Nadziei odc. 1 i odc. 2

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? Zobacz streszczenia odcinków 20, 21, 22, 23. Serial turecki można oglądać od poniedziałku do piątku. Ile ma odcinków? Powtórki udostępnia VOD TVP PL.

Promyk Nadziei odc. 20, 21, 22, 23- turecki serial

Promyk Nadziei to serial, który w telewizji TVP 2 zastąpi Więźnia Miłości. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15. Live stream online dostępny jest za darmo na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP2 na żywo w internecie.

Promyk Nadziei odc. 21 wyemitowany zostanie we wtorek, a w kolejnych dniach emisja odcinków 21, 22, 23, 24. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia po polsku.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Promyk Nadziei w TVP 2 emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Ile ma odcinków i do kiedy będą w TV? Promyk Nadziei ma 160 odcinków, co oznacza, że serial będzie można oglądać przez wiele miesięcy.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TVP2. Co w przypadku, gdy przegapimy jakiś odcinek?

Powtórki na VOD TVP PL

Powtórki tureckiego serialu Promyk Nadziei w telewizji TVP 2 nie są dostępne. Nie oznacza to jednak, że trzeba ich szukać po internecie wpisując hasła “Promyk Nadziei odc napisy PL Youtube lub CDA”. Wciąż sporo widzów szuka powtórek na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Wszystkie odcinki, w tym ostatni i dzisiejszy, dostępne są na VOD TVP. Promyk Nadziei odc. 19, 20, 21, 22, 23 trafi tam po premierze w telewizji TVP 2.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ PROMYK NADZIEI NA VOD TVP PL

Streszczenie odcinków

Promyk Nadziei odc. 19 streszczenie

Ozan radzi Suhejli, by chcąc zwabić Omera urządziła przyjęcie urodzinowe. Ozan chce zrobić przyjemność Peri i kupuje jej nowy telefon. Selma każe Filiz podsłuchiwać Ipek, gdyż uważa, że jest ona źródłem kłopotów małej Bahar.

Promyk Nadziei odc. 20 streszczenie

Ipek wpada w oko przyszłemu wspólnikowi Omera i ten wpada we wściekłość. Nauczycielka zawiadamia Selmę, że Bahar drugi dzień nie ma w szkole. Suhejla jest zrozpaczona, bo Omer nie przyszedł na jej urodziny.

Promyk Nadziei odc. 21 streszczenie

Suhejla jest załamana po nieudanym przyjęciu urodzinowym. Omer przeprasza, że niepotrzebnie robił jej nadzieje. Neslihan każe Ahmetowi pilnować Ipek. Filiz i Ahmet widzą, jak Ipek spotyka się z Omerem. Ipek opowiada Omerowi o tym, jak trudny okres przeżywa Bahar.

Stulecie Winnych streszczenie odcinkow, powtorka

Stulecie Winnych sezon 3 odcinek 8 i 9 (34 i 35) streszczenie, powtórka

Przysięga streszczenie

Przysięga 393, 394, 395 VOD. Streszczenie szczegółowe po polsku