w

Promyk Nadziei odc 58, 59 streszczenia ? Oglądaj powtórki VOD TVP PL

Promyk Nadziei odc. 1 i odc. 2

Ile odcinków ma Promyk Nadziei? Zobacz streszczenia odcinków 57 i 58. Serial turecki można oglądać od poniedziałku do piątku. Ile ma odcinków? Powtórki udostępnia VOD TVP PL.

Promyk Nadziei odc. 57 i 58 – turecki serial

Promyk Nadziei to serial, który w telewizji TVP 2 zastąpi Więźnia Miłości. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15. Live stream online dostępny jest za darmo na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP2 na żywo w internecie.

Promyk Nadziei odc. 57 wyemitowany zostanie w piątek, to ostatni odcinek przed przerwą spowodowaną meczami Euro 2020.Na premierę odcinka 58, 59, 60 itd. będzie trzeba poczekać. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia po polsku.

Promyk Nadziei ile odcinków?

Promyk Nadziei w TVP 2 emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15. Ile ma odcinków i do kiedy będą w TV? Promyk Nadziei ma 160 odcinków, co oznacza, że serial będzie można oglądać przez wiele miesięcy.

Powtórki Promyk Nadziei nie są dostępne w TVP2. Co w przypadku, gdy przegapimy jakiś odcinek?

Powtórki na VOD TVP PL

Powtórki tureckiego serialu Promyk Nadziei w telewizji TVP 2 nie są dostępne. Nie oznacza to jednak, że trzeba ich szukać po internecie wpisując hasła “Promyk Nadziei odc napisy PL Youtube lub CDA”. Wciąż sporo widzów szuka powtórek na Dailymotion, CDA czy Youtube.

Wszystkie odcinki, w tym ostatni i dzisiejszy, dostępne są na VOD TVP. Promyk Nadziei odc. 56, 57 i 58 trafi tam po premierze w telewizji TVP 2.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ PROMYK NADZIEI NA VOD TVP PL

Streszczenie odcinków

Promyk Nadziei odc. 55 streszczenie

Ipek oznajmia rodzinie, że wychodzi za Mahmuta. Omer postanawia nie dopuścić do ślubu. Ipek mówi, że go nienawidzi. Neslihan bezskutecznie szuka zaginionego listu od Kadira. Ozan odwiedza matkę Peri.

Promyk Nadziei odc. 56 streszczenie

Zuhal czyta znaleziony list. Dowiaduje się, że Bahar jest córką Ipek. Ozan chce pomóc Peri i rozmawia z jej matką. Omer chwyta podejrzanego wspólnika Halila. Ipek i Bahar planują wspólne zamieszkanie.

Promyk Nadziei odc. 57 streszczenie

Suhejla może już stanąć na nogach, lecz postanawia to ukrywać. Halil kupuje prezent dla Filia, lecz znajduje go Neslihan. Bahar mówi Ipek, że na jej łóżku widziała jakiś list. Gdy obie wracają do pokoju, listu już nie ma.

Zapraszamy do oglądania tureckiego serialu Promyk Nadziei w TVP 2 lub internecie w formie VOD. Prezentujemy streszczenia odcinków.

TVP2 stream online

TVP 2 online stream. Gdzie oglądać za darmo na żywo w internecie

Holandia - Ukraina transmisja online za darmo

Turcja – Włochy mecz Euro 2020 na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję?