Polska – Rosja na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję za darmo?

Trwa odliczanie do Euro 2020. Reprezentacja Polski wkracza w decydującą fazę przygotowań. Przed wybrańcami Paulo Sousy dwa mecze towarzyskie. Dzisiaj Polacy zagrają z Rosją. Gdzie obejrzeć transmisję? Mecz Polska – Rosja na żywo obejrzeć można w TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport lub internecie.

OGLĄDAJ MECZ POLSKA – ROSJA ONLINE ZA DARMO <- KLIKNIJ

Mecze Polski przed Euro 2020

Pierwszym rywalem, który sprawdzi formę biało-czerwonych jest Rosja. Selekcjonerem tej reprezentacji jest Stanisław Czerczesow, były trener Legii Warszawa. Dzisiaj Polska zagra w składzie, który jest oddalony od tego, który rozpocznie Euro 2020. Paulo Sousa chce się przyjrzeć zmiennikom.

Gdzie obejrzeć transmisję?

Mecz Polska – Rosja rozpocznie się we wtorek 1.06.2021 o godzinie 20:45. Gdzie oglądać transmisję w TV? Mecz na żywo pokażą trzy programy TV: TVP 1, Polsat Sport oraz TVP Sport.

Po raz pierwszy kibice będą mieli okazję posłuchać duetu komentatorskiego Mateusz Borek – Kazimierz Węgrzyn. Oczywiście w telewizji TVP 1 i TVP Sport.

Mecze Polski można oglądać również online. Legalnie i za darmo, również za granicą. Live stream za free udostępnia sport.tvp.pl i aplikacja TVP Sport. TVP 1 stream online udostępnia na WP Pilot. Ta opcja aktywna jest również dla osób z zagranicy.

Relacja live na żywo oraz link do transmisji online znajduje się w naszym serwisie. Od 18:45 w TVP Sport można obejrzeć studio przed meczem Polski z Rosją.

Skład Polski na mecz z Rosją: Fabiański – Kędziora, Helik, PIątkowski, Puchacz – Frankowski, Krychowiak, Klich, Kownacki- Świderski, Świerczok.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general