Polska – Portugalia transmisja. Mecz online za darmo w internecie

Mecz Polska – Portugalia online na żywo. Gdzie oglądać transmisje i live stream za darmo z ME siatkówki mężczyzn? Mecz pokaże TVP 1 i Polsat Sport.

Gdzie obejrzeć Polska – Portugalia?

Igrzyska olimpijskie w wykonaniu siatkarskiej męskiej reprezentacji Polski były rozczarowujące. Biało-czerwoni muszą jednak wrócić na zwycięską ściężkę, ponieważ w czwartek rozpoczynają grę w mistrzostwach Europy. Pierwszym rywalem Polaków będzie Portugalia.

Transmisja z Polska – Portugalia dostępna będzie w TVP 1 i Polsat Sport. Mecze na żywo oglądać można również w internecie. Komentatorami będą Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (TVP 1) oraz Piotr Dębowski i Radosław Panas (Polsat Sport).

Polska – Portugalia online za darmo

Mecz Polska – Portugalia online za darmo jako live stream można oglądać na sport.tvp.pl. Ponadto telewizja TVP 1 na żywo w internecie dostępna jest na WP Pilot. Również za granicą.

Przypomnijmy, że kibiców w czwartek czekają również emocje związane z piłkarską reprezentacji Polski, która zagra z Albanią.

Polscy siatkarze na mistrzostwach Europy występują w grupie A. Znajdują się w niej również Serbia, Grecja, Belgia i Ukraina.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general