Polska – Holandia na żywo. Gdzie oglądać transmisję?

Transmisja z meczu Polska – Holandia za darmo dostępna jest w telewizji TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport, a także w internecie. Live stream online za free udostępni sport.tvp.pl, WP Pilot, a relację na żywo przeprowadzi TVRadar.pl.

Mecz Polaków na żywo w TV. Gdzie obejrzeć transmisję?

Mecz Polska – Holandia na żywo rozpocznie się w środę 18 listopada 2020 roku o godzinie 20:45. Gdzie obejrzeć transmisję? Mecz live pokaże TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Komentatorami spotkania Polska – Holandia będą Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow (TVP 1, TVP Sport) oraz Bożydar Iwanow (Polsat Sport).

Mecz Polska – Holandia online. Transmisja w internecie za darmo

Transmisja z Polska – Holandia online za darmo dostępna jest w serwisie TVP Sport (sport.tvp.pl) oraz WP Pilot, gdzie można oglądać legalnie i za darmo TVP 1 na żywo w internecie. WP Pilot stream online udostępnia również dla internautów przebywających za granicą. Relację live w internecie przeprowadzi m.in. TVRadar.pl.

Znamy już skład w jakim reprezentacja Polski rozpocznie mecz z Holandią: Łukasz Fabiański – Tomasz Kędziora, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca – Kamil Jóźwiak, Mateusz Klich, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Przemysław Płacheta, Robert Lewandowski. 

Reprezentacji Polski nie grozi spadek z dywizji A. W teorii Polacy mają nawet szanse na awans do Final Four, ale musieliby wygrać z Holandią, a Włosi przegrać z Bośnią i Hercegowiną.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P