Polska – Albania online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Mecz Polska – Albania na żywo online. Oglądaj transmisję za darmo w TVP 1 lub internecie. Zobacz gdzie obejrzeć live stream online za free. Jest to możliwe również za granicą. Linki do transmisji znajdują się poniżej.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Albania na żywo?

Ostatnie miesiące nie były dla reprezentacji Polski zbyt udane. Najpierw pojawiło się spore rozczarowanie po pierwszych trzech meczach eliminacji MŚ 2022. Polacy zremisowali z Węgrami, potem wygrali z Andorą i przegrali w pechowych okolicznościach z Anglią. Paulo Sousa podzielił kibiców reprezentacji Polski na jego krytyków i zwolenników.

Występ na mistrzostwach Europy również nie pomógł. Jedni będą mówić o słabej grze, inni o pechu. Prawda zapewne leży po środku, ale faktem jest, że Polacy nie wyszli z grupy, co na Euro 2020 było totalną porażką.

Dziś trzeba jednak skupić się już na eliminacjach do mistrzostw świata. Trzeba zacząć odrabiać straty i powalczyć o drugie miejsce, dające prawo gry w barażach. Konieczne do tego jest zwycięstwo w dzisiejszym meczu.

Polska – Albania na żywo już dziś o godzinie 20:45. Gdzie obejrzeć mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi telewizja TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1. Mecz na żywo skomentują Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn (TVP 1) oraz Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan (Polsat Sport Premium 1).

Polska – Albania online za darmo

Transmisję można oglądać również w internecie. Mecz Polska – Albania online za darmo dostępny jest na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport. Kibice przebywający za granicą moga obejrzeć mecz na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online na żywo.

Linki do transmisji znajdują się na górze artykułu.

Polacy po trzech kolejkach eliminacji MŚ 2022 mają cztery punkty i zajmują czwarte miejsce. Albania zgromadziła sześć punktów i jest trzecia.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P