Podbeskidzie – Widzew online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Podbeskidzie – Widzew online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja TV z tego spotkania w Polsat Sport nie będzie dostępna. Live stream online udostępnia Polsat BOX GO, ale nie za darmo.

W przerwie na mecze reprezentacji w telewizji Polsat Sport i pokrewnych kanałach można oglądać głównie eliminacje MŚ. Mecze Fortuna I Ligi nie zmieściły się w ramówce, ale na szczęscie telewizja zadbała chociaż o live stream.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź na żywo odbędzie się w sobotę 13 listopada o godzinie 20:30. Gdzie oglądać transmisję?

Podbeskidzie – Widzew transmisja w programie TV nie znalazła miejsce w Polsacie Sport. Mecz na żywo można obejrzeć jednak w internecie. Live stream udostępnia Polsat BOX Go. Nie jest to usługa darmowa.

Spotkanie Podbeskidzie – Widzew online za darmo można śledzić w naszym serwisie w formie relacji na żywo.

Widzew Łódź jest liderem i a 34 punkty. Podbeskidzie Bielsko-Biała zgromadziło 25 oczek, co daje ósmą pozycję. Ostatni raz obie drużyny rywalizowały ze sobą w 2014 roku w Ekstraklasie. Podbeskidzie wygrało wtedy 1:0 i 3:0. Dzisiaj faworytem będzie Widzew Łódź.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P