Nieobecni odcinek 1 i 2. Powtórki, odcinki online za darmo, streszczenia

Telewizja TVN od 18 października wyemituje serial Nieobecni, który do tej pory dostępny był jedynie online. Odcinki za darmo można oglądać w poniedziałki, a powtórki lecą zarówno w TV, jak i internecie.

Serial Nieobecni odc. 1 w TVN można obejrzeć w 18 października. Kolejne odcinki lecą w każdy poniedziałek o godzinie 22:30. Do tej pory serial można było obejrzeć jedynie na platformie Player.

Nieobecni online za darmo można oglądać na platformie WP Pilot, która legalnie i za free udostępnie telewizję TVN na żywo w internecie. Live stream można wykupić również na PlayerPL.

Powtórki Nieobecni dostępne są w nocy z wtorku na środę, 10 minut po północy. Odcinki online dostępne są na Player.pl. Posiadacze choćby najtańszego pakietu mogą obejrzeć już wszystkie odcinki.

Poniżej prezentujemy streszczenia odcinka 1 oraz Nieobecni odc. 2.

Nieobecni odcinek 1 streszczenie

W Wigilię Mila przyjeżdża do rodzinnego miasteczka, lecz zamiast rodziny, zastaje pusty dom ze śladami porzuconych przygotowań do kolacji. Mijają godziny, a bliscy nie wracają i nie dają znaku życia. Gdy sytuacja robi się poważna, Mila postanawia działać! Wkrótce w domu Gajdów pojawia się bardzo ekscentryczny podkomisarz z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Filip Zachara. Jego inność drażni Milę, do czasu, kiedy dowiaduje się, że Filip ma zespół Aspergera. Mila i Filip szukają poszlak śladów, które mogłyby pomóc im w odnalezieniu rodziny.

Podkomisarz idzie na pasterkę, żeby przesłuchać mieszkańców. W tłumie ludzi jeden mężczyzna szczególnie przykuwa jego uwagę. Filip dostaje wiadomość, że namierzono sygnał komórki Doroty Gajdy. Wraz Milą podążają za nim. Podczas drogi dziewczyna przypomina sobie coś, co wcześniej nie wzbudziło jej podejrzeń. Czy kolejny trop okaże się tym właściwym?

Nieobecni odcinek 2 streszczenie

Filip urządza się w lokalnym komisariacie. Od samego początku wprowadza nowe porządki, które nie wszystkim się podobają. Mila z pomocą mieszkańców Kasprowa, aranżuje nocne poszukiwanie bliskich. W pewnym momencie na horyzoncie pojawia się wściekły podkomisarz Zachara!

Na drugi dzień Filip organizuje Mili konferencję prasową. Po emocjonalnym apelu do mediów dziewczyna postanawia dalej działać i rozwiesza plakaty po okolicy. Po powrocie do domu czeka ją szok!

Przeglądając rzeczy brata, Mila znajduje zapiski, które wzbudzają jej czujność. Natychmiast idzie do szkoły, w której uczy się Olek. Na miejscu spotyka kolegę brata. Okazuje się, że na krótko przed zaginięciem nastolatek nawiązał nową internetową znajomość. Mila podąża za tropem. Co znajdzie w komputerze, z którego korzystał Olek? Jakby tego było mało, w podstawówce Mila natyka się na woźną. Kobieta mówi jej o dziwnym hobby kilku chłopaków ze szkoły.

Filip odwiedza Pawła Borkowskiego. Co wyniknie z tej wizyty? Wkrótce na komisariacie pojawia się Mila. Przekazuje Filipowi, co odkryła podczas prywatnego „śledztwa”.

Milę dręczą koszmary senne. W międzyczasie w Kasprowie pojawia się Miłosz, oferując jej swoje wsparcie. Co na to Mila?

W łazience,  wśród rzeczy do prania, Mila znajduje wiadomość – tę samą, którą Dorota dostała na kilka dni przed zaginięciem. Od razu pokazuje ją Filipowi. Podczas kolejnej wizyty na komisariacie do Mili dociera bardzo ważna rzecz… Postanawia naprawić swoje błędy.

Podążając za poszlakami od Mili Filip przesłuchuje kolegę Olka, który wyjawia mu miejsce spotkań chłopaków ze szkoły. Podkomisarz rozmawia z jednym z nich. Kiedy nie uzyskuje żadnych odpowiedzi, postanawia go śledzić. Do czego doprowadzi go nastolatek?

Mila z kolei wpada z wizytą do Zośki i dowiaduje się o kryzysie zdrowotnym ciotki. Kobiety rozmawiają o kredycie, który Gajdowie zaciągnęli tuż przed swoim zaginięciem. Zośka ma swoją hipotezę. Mila podąża za nią i idzie do salonu fryzjerskiego Doroty. Tam odbywa szczerą rozmowę z jedną z pracownic, która rzuca nowe światło na ostatnie wydarzenia.

Z laboratorium przychodzą wyniki badań – krew znaleziona na schodach w domu Gajdów należy do Marcina. W tym samym czasie płetwonurkowie wyławiają z pobliskiego jeziora ciało mężczyzny.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P