w

Narzeczona ze Stambułu – ostatni odcinek online (streszczenia)

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek już 26 stycznia. Prezentujemy streszczenia odcinków 295 – 301. Zobacz jak zakończy się serial.

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek

Serial Narzeczona ze Stambułu ma 301 odcinków. W poniedziałek obejrzeć można odcinek 296, a w kolejnych dniach odc. 297, 298, 299, 300 i ostatni 301.

Ostatni odcinek wyemitowany zostanie 26 stycznia o godzinie 20:00 w telewizji Zoom TV, która pokazywała po polsku wszystkie odcinki Narzeczona ze Stambułu.

Serial online dostępny jest jedynie jako live stream z Zoom TV i nie jest to usługa darmowa. Ostatni odcinek w TV powtarzany jest następnego dnia po emisji. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Narzeczona ze Stambułu:

Narzeczona ze Stambułu streszczenia odcinków

Narzeczona ze Stambułu 295 streszczenie

Boranowie cieszą się z dobrych wiadomości o polepszającym się stanie zdrowia sułtanki, jedynie Sureyya jest załamana, ponieważ wie, w jakiej kondycji Esma jest naprawdę. Fikret dzieli się z rodziną informacją o ślubie Adema i Gunes. Świeżo upieczona żona Adema dochodzi do wniosku, że Dilara powinna od nich samych dowiedzieć się, że są małżeństwem. Wiadomość ta okazuje się dla matki Umuta bardzo trudna do przyjęcia, co natychmiast zauważa Gunes. Sureyya wyznaje teściowej, że prośba, z którą się do niej zwróciła, jest dla niej zbyt ciężka. Mieszkańcy rezydencji, zgodnie z zaleceniami lekarza, przygotowują dom na przyjazd sułtanki. Esma wraca do rodziny, ale nie jest już sobą.

Narzeczona ze Stambułu 296 streszczenie

Do domu Gunes i Adema przychodzą urzędnicy, żeby przeprowadzić wywiad przed przyznaniem im opieki nad dzieckiem. Adem zachowuje spokój, ale Gumes zjada stres. Boranowie martwią się stanem Esmy, a Emir wykazuje się ogromną dojrzałością w trudnej sytuacji. Sułtanka jest pogrążona w świecie z dawnych lat i zachowuje się jak młoda dziewczyna, co sprawia wielki ból jej bliskim. Sureyya prosi Nurgul, żeby dokładnie kontrolowała zażywanie leków przez Esmę. Piosenka napisana dla Yaz zyskuje popularność w internecie, a żona Faruka otrzymuje bardzo ciekawą propozycję zawodową. Dilara i Mert przychodzą na kolację do Senem i Akifa, który popełnia wielką gafę podczas spotkania. Tymczasem w rezydencji domownicy postanawiają dostosować się do świata Esmy i wejść w role, jakie im przypisała.

Narzeczona ze Stambułu 297 streszczenie

Senem nie może darować mężowi, że zataił przed nią informację o ślubie Adema i na oczach rozbawionej Dilary i Merta, wymierza mu dokuczliwą karę… Esma żyje pogrążona już całkowicie w swojej własnej, alternatywnej rzeczywistości. Boranów cieszy fakt, że wygląda na szczęśliwą i postanawiają stać się częścią tego nieistniejącego świata, aby nie burzyć jej spokoju. Ipek proponuje Sureyyi, że będzie jej menadźerką. Gunes odwiedza Senem, która wciąż ma pretensje, że została pominięta podczas tak ważnego momentu w życiu przyjaciółki. Esmie udaje się znaleźć lusterko. Wpada w histerię, widząc w nim twarz starej kobiety, której nie rozpoznaje. W restauracji Faruka odbywa się radosne przyjęcie dla nowożeńców. Gunes bardzo przeżywa pierwszą wizytę przybranej córeczki.

Narzeczona ze Stambułu 298 streszczenie

Mała Sude nieśmiało zapoznaje się z Ademem i Gunes, a wymarzony prezent, jaki otrzymuje, wywołuje u niej ogromną radość i pozwala przełamać lody. Tymczasem Boranowie, śmiejąc się przez łzy, jedzą wraz z Esmą śniadanie w oranżerii. Przed wyjściem do pracy synowie, jakby tknięci przeczuciem, wylewnie żegnają się z sułtanką. Wzruszona Sureyya rozmawia z teściową jak matka z córką, tyle że to Sureyya występuje w tej rozmowie w roli matki. Wkrótce szokująca wiadomość obiega wszystkich członków rodziny i niewielkie miasteczko, w którym mieszkają. W życiu Boranów i całej Bursy kończy się pewna epoka.

Narzeczona ze Stambułu 299 streszczenie

Faruk bardzo cierpi po śmierci matki, a pełen bólu Adem wspomina historię swojej skomplikowanej relacji z sułtanką. Boranowie wspierają się wzajemnie podczas przeżywania żałoby i postanawiają nadal mieszkać razem w rezydencji. Adem rozmawia z terapeutką o Esmie, sensie istnienia i strachu przed śmiercią. Mija siedem lat… Rezydencja wciąż tętni życiem. Czy Sureyya zrobi karierę muzyczną i czy nadal między nią a Ipek będzie panować zgoda? Z czego zasłynie Osman? W jaki sposób synowie upamiętnią sułtankę? Czy nowy biznes Faruka przyniesie mu sukces czy plajtę? Choć nie ma już Esmy, rodzina Boranów nie przestaje dostarczać wrażeń.

Narzeczona ze Stambułu 300 streszczenie

Sureyya pomaga osieroconym dzieciom, Dilara i Gunes są dobrymi przyjaciółkami, a nastoletnia Sude pobiera lekcje muzyki u byłej żony Adema. Akif i Senem w swoim stylu robią sporo zamieszania podczas koncertu utalentowanego muzycznie syna. Mert zaprasza Dilarę na kolację do restauracji. W lokalu pojawia się również Arya z zaskakującym oświadczeniem, które jest tylko wstępem do tego, co zrobi jej ojciec… Adem i Gunes muszą stawić czoła wyzwaniom wychowawczym – mały Umut dokucza Sude przeżywającej swoją pierwszą miłość. Nurgul, Mustafa, Nazif i Gulistan po dawnemu pracują w kuchni i wspominają Esmę, której duch wciąż unosi się w rezydencji. Od czasów sułtanki w domu Boranów zaszła jedna istotna zmiana – prostokątny stół, przy którym zawsze zbierała się cała rodzina, został zastąpiony okrągłym. 

Narzeczona ze Stambułu 301 – ostatni odcinek streszczenie

Nadchodzi dzień czterdziestych urodzin Sureyyi, ale wydaje się, że nikt z domowników o tym nie pamięta. Życzenia składa jej tylko Senem, z którą Sureyya dzieli się dobrą nowiną o planowanym ślubie Dilary. Dumny Faruk dowiaduje się, że Emir dostał się na studia do prestiżowej szkoły w Londynie. Choć można się było spodziewać, że zwiąże swoje życie z muzyką, jego wybór temu przeczy. Sureyya odwiedza grób sułtanki, a gdy wraca do rezydencji, czeka tam na nią przyjęcie-niespodzianka. Jednak największym zaskoczeniem jest wzruszający prezent, który przesyła jej… sama Esma. I tak kończy się piękna opowieść o sile rodziny i potędze miłości. To ostatni odcinek serialu Narzeczona ze Stambułu.

Przysięga 440

Przysięga 330, 331, 332. Streszczenie szczegółowe odcinków

Przysięga 440

Przysięga 333, 334, 335. Streszczenie szczegółowe odcinków