w

Narzeczona ze Stambułu odc. 164 i 165 streszczenie. Gdzie oglądać online?

Narzeczona ze Stambułu odc. 205 i 206 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Serial Narzeczona ze Stambułu odc. 164 i 165 streszczenie. Gdzie oglądać odcinki online? Sprawdź szczegóły.

Narzeczona ze Stambułu 164 i 165 online

Turecki serial Narzeczona ze Stambułu emitowany jest w telewizji Zoom TV od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Sporo widzów zastanawia się gdzie oglądać odcinki online.

Niestety nie jest to zbyt łatwe. O ile wieczorem można skorzystać z telewizji Zoom TV w internecie, gdzie live stream dostępny jest na WP Pilot (odpłatnie), to wszystkie odcinki Narzeczonej ze Stambułu nie są publikowane w formie VOD.

Narzeczona ze Stambułu odc. 164 wyemitowany zostanie w piątek 10 lipca, a odcinek 165 w poniedziałek. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków.

Narzeczona ze Stambułu streszczenia odcinków

Narzeczona ze Stambułu odc. 164 streszczenie online

Boranowie odchodzą od zmysłów z niepokoju o los zaginionego Faruka. Garip przyjeżdża do rezydencji, aby wspierać Esmę i nie daje się wyprosić przez Fikreta niezadowolonego z obecności adwokata.

Akif dociera do Halima, który jednak zapewnia, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem jego przyjaciela, a sułtanka stara się podnieść na duchu zrozpaczoną synową. Dilara podgrzewa i tak już gorącą atmosferę, opowiadając Sureyyi o podsłuchanej wymianie zdań między Ipek i Ademem, w której Adem wspomniał o planie, jaki ma wobec Faruka.

W rezydencji rozkręca się spirala dramatycznych oskarżeń rzucanych przez Esmę i Sureyyę. Choć rodzina jeszcze o niczym nie wie, tajemnica wreszcie się wyjaśnia. Zaskoczenie będzie tym większe, że od osoby, która przekaże tak bardzo wyczekiwane informacje, Boranowie nie oczekiwali żadnej pomocy.

Narzeczona ze Stambułu odc. 165 streszczenie online

Adem przekazuje Sureyyi wiadomości o zaginionym. Wielka radość rodziny miesza się z ogromnym niepokojem o zdrowie Faruka. Ademowi bardzo zależy na życiu przyrodniego brata, choć jego motywacja jest dość zaskakująca.

Esma mimo wszystko podejrzewa, że to Adem ściągnął na Faruka nieszczęście i poleca Akifowi, żeby przekazał policji wszystkie dokumenty, które Faruk zgromadził przeciwko wrogowi Boranów, aby go wtrącić do więzienia. Terapeutka analizuje relację Adema z Farukiem i dokonuje zadziwiającego odkrycia.

Kiymet przestrzega Ipek przed dalszymi kontaktami z synem Reyhan. Dilara dowiaduje się od męża, w jaki sposób odnalazł zaginionego. Esma składa Sureyyi wyjątkową propozycję, która ma być dla sułtanki prezentem z okazji dnia matki i od nowa określa wzajemne stosunki między teściową a synową. W stanie zdrowia Faruka następuje przełom. 

Lech - Lechia transmisja w Polsat Sport

Lech – Lechia: transmisja na żywo, live stream online. Gdzie oglądać?

Przysięga 310, 311, 312 streszczenie szczegółowe

Przysięga 211 i 212 szczegółowe streszczenie odcinków