Strona głównaTelewizja onlineTVN online stream za darmoNa Wspólnej 3222, 3223 streszczenia odcinków

Na Wspólnej 3222, 3223 streszczenia odcinków

Na Wspólnej odcinek 3222 i 3223 online. Streszczenia szczegółowe odcinków serialu, który w poniedziałek i wtorek można obejrzeć w telewizji TVN.

Na Wspólnej 3222 można obejrzeć w poniedziałek 17 maja. Dzień później premiera odcinka 3223. Zapraszamy do przeczytania streszczenia odcinków Na Wspólnej.

Na Wspólnej odcinek 3222 streszczenie

W odcinku 3222 Ela obrażona na Igora pomaga Holczykowi w dziennikarskim śledztwie w sprawie Maria. Udając parę, Elżbieta i Maciek idą na wywiad z prokuratorem Bromskim, który wyraźnie piętnuje środowisko LGBT! Próbują dowieść, że urzędnik chce zniszczyć kuzyna Eli. Tymczasem Mario zniknął i nie odbiera telefonu…

Do redakcji Smolnego zgłasza się człowiek, który twierdzi, że spotkał Maksa w Hiszpanii! Podobno Brzozowski został tam obrabowany. Policjanci maglują Krenza – jeśli to prawda, dlaczego kłamał wrabiając Zdybicką?! Śledczy chcą też przesłuchać przebywającą w szpitalu psychiatrycznym Ilonę, ale ta jest ledwie przytomna od leków…

Paweł słyszy, jak policjant przesłuchuje Emila w szpitalu. Larson twierdzi, że sam wbiegł pod auto uciekając przed kimś… Wójcik dociska Emila – ten mówi, że poderwał dziewczynę gangstera, który teraz się mści! Prosi, żeby Paweł natychmiast zabrał go ze szpitala! W domu – komisyjnie, przy Ziębach – zostaje otwarta koperta z wynikiem badania DNA. Czy Paweł i Emil są braćmi?!

Na Wspólnej odcinek 3223 streszczenie

Michał mówi synowi, że chce wziąć ślub z Igą. Ignaś bardzo się cieszy. Natomiast rodzice Kingi są w szoku! Nie mogą uwierzyć, że Brzozowski już „pogrzebał” swoją żonę. Rozpaczliwie dopytują z którą się rozwiedzie, jeśli Kinga się odnajdzie?

Igor jest wściekły na Holczyka i zazdrosny o Elę, kiedy odkrywa ich zażyłość i wspólne dochodzenie w sprawie prześladowania Mario. Elżbieta ma jednak większe zmartwienie – jej kuzyn nadal się nie odzywa. Wieczorem, gdy Ela przychodzi go odwiedzić odkrywa, że… Mario popełnił samobójstwo!

Przyjaciel Arka potrzebuje natychmiastowego wszczepienia bajpasów. Piotr prosi Ostrowskiego, żeby to on wykonał operację.  Ordynator Hoffer się na to nie zgadza – to żelazna zasada: przyjaciół i bliskich się nie operuje! Arek jest uparty – ostrzega, że zwolni się, jeśli nie otrzyma zgody!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj