Miłość i Przeznaczenie odcinek 2. Streszczenie szczegółowe po polsku

Miłość i Przeznaczenie odc. 2 po polsku. Streszczenie odcinka oraz szczegółowe informacje o serialu. Oglądaj turecki serial online za darmo na żywo lub jako powtórki.

Serial Miłość i Przeznaczenie odcinek 2

„Miłość i Przeznaczenie” to nowy turecki serial emitowany w telewizji TVP 2. Kiedy leci? Emisja następować będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

Miłość i Przeznaczenie odc. 2 już w poniedziałek 6 grudnia. Co się w nim wydarzy? Poniżej prezentujemy streszczenie odcinka 2. Tutaj znajdziesz informacje o tym gdzie obejrzeć powtórki, ile odcinków ma serial Miłość i Przeznaczenie i wiele innych szczegółowych informacji o serialu.

Miłość i Przeznaczenie odcinek 2 online na żywo można obejrzeć na WP PIlot w porze emisji serialu. Powtórki dostępne są na TVP VOD.

Miłość i Przeznaczenie odc. 2 streszczenie szczegółowe

W 2. odcinku „Miłość i Przeznaczenie” podczas przyjęcia urodzinowego Faruk oświadcza się Zejnep. Zejnep ma wyrzuty sumienia w stosunku do swej matki. Matka Mehdiego prosi swatkę Sultan o znalezienie kandydatki na żonę dla syna. Mehdi nie pamięta Zejnep i ma za złe matce, że w ogóle chce go ożenić.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general